Daniela Crudu, despre cel mai mare REGRET. „Ar fi putut să mă ridice mult profesional”

Daniela Crudu a postat un mesaj pe contul de socializare, în care le mărturisește fanilor ce greșeli a făcut în trecut și cât de mult au costat-o.
Filip Stan
02 mart. 2018, 06:40
Daniela Crudu, despre cel mai mare REGRET.

Daniela Crudu a vorbit despre cât de mult regretă că nu a ştiut să-şi controleze cariera.

Daniela Crudu are un NOU IUBIT. Gestul IMPRESIONANT cu care acesta a cucerit-o pe vedetă FOTO

„Cel mai mare regret este că nu am ştiut să controlez anumite perioade din viaţa mea, care mi-ar fi putut aduce multe avantaje. Ar fi putut să mă ridice mult profesional. Au fost mulţi oameni care mi-au acordat încredere maximă, iar eu nu am tratat situaţia cu seriozitate, nu am ştiut să profit de moment. Deci poate că regret că nu m-am implicat şi nu am conştientizat pe moment câte credite mi-au dat anumite persoane”, a scris Daniela Crudu.

Daniela Crudu trece prin momente groaznice. „Am făcut spume la gură”

Pe vremea când încă era asistentă tv, Daniela Crudu a vorbit despre faptul că a luat-o pe căi greşite încă de la vârsta de 14 ani: „La vârsta respectivă chiar aveam nevoie de o mamă. Dar tata s-a descurcat destul de bine cu noi. Îmi amintesc că nu aveam aşa de mulţi bani, tata făcea eforturi ca să ne satisfacă mofturile, să ne ia şi nouă haine, să ne dea bani de buzunar. A fost greu şi pentru el. Şi nu e usor să creşti fără mamă, fără cineva care să îţi dea sfaturi, să te înveţe pe ce drum să o iei. Noi, la 13, 14 ani, ce minte să avem să ne dăm seama ce este bine şi ce este rău?”.

DailyBusiness
Locuințele din București, mai scumpe cu 43% față de ultimii doi ani. Capitala, devansată de Cluj și Brașov
Spynews
Raluca Ropotan, despre relația cu tatăl ei, Stelian Ogică. Ce relație au, în prezent, cei doi: "Noi tot timpul..." 
Fanatik.ro
Ce riscă, de fapt, Toto Dumitrescu după accidentul în care a fost implicat. Comparația cu Mario Iorgulescu. De ce e mai gravă fuga de la locul accidentului decât omorul din culpă
Capital.ro
Război hibrid împotriva României. Ce interes are Rusia prin Călin Georgescu. Băsescu: Ne consideră dușmani
Playtech.ro
Procură pentru copil. Ce se întâmplă dacă părintele însoțitor nu se mai întoarce în țară? Cadrul legal
Adevarul
Îngrijorare în primării. „N-am avut destul oameni care nu știau să apese pe butoane? Am adus din privat și-mi spui să plece?”
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Oraşul din România care e pe harta străinilor, alături de New York şi alte atracţii turistice
Prosport.ro
FOTO. Blonda râvnită de bogătașii din toată lumea: „Cea mai drăguță”
kanald.ro
Doi părinți din Iași, condamnati la închisoare cu executare după ce bebelușul lor de 4 luni a murit din cauză că nu și-au dorit scaun special în mașină
Cancan.ro
Gafă grosolană a lui Donald Trump la întâlnirea cu Prințul William și Kate Middleton. Ce i-a făcut Melaniei, în fața tuturor
iamsport.ro
Acuzații extrem de grave la adresa lui Neluțu Varga: ”Ai luat 5.000.000 de la niște băieți șmecheri, te caută la stadion! I-ai dat ceva lui Mitică Dragomir să spună că ai mină de aur”
MediaFlux
Facturile la gaze în această iarnă. Ministrul Energiei anunță românii cât vor plăti
stirilekanald.ro
Destin negru pentru doi tineri care se iubeau încă din copilărie. Ambii parteneri s-au sinucis, după o eroare a poliției
substantial.ro
O noua tragedie zguduie România. Accident îngrozitor