DANSEZ PENTRU TINE. Află cine a părăsit competiţia şi cine a intrat la duel

DANSEZ PENTRU TINE 2013. Ediţia a treia a concursului "Dansez pentru tine" a însemnat dansuri populare pline de viaţă şi coregrafii solicitante de raggaeton, dar şi părăsirea competiţiei pentru doi dintre participanţi: Nana Falemi şi partenera sa, Emanuela, au ieşit din concurs în urma duelului.
Alina Costache
02 nov. 2013, 06:28
DANSEZ PENTRU TINE. Află cine a părăsit competiţia şi cine a intrat la duel

Duelul de vineri seară s-a dat între doi fotbalişti, foşti rivali şi pe teren: Giani Kiriţă şi Dana Matei i-au înfruntat pe Falemi Nana şi Emanuela Mitrea.

Pentru Nana Falemi şi partenera sa, Emanuela, competiţia s-a încheiat după ce publicul a decis, cu aproape 62% din voturi, să îi trimită mai departe pe Giani şi pe Dana.

VEZI ŞI DANSEZ PENTRU TINE. Mihaela Rădulescu, cu ZONELE INTIME la vedere. Vezi ce replică i-a dat lui Bănică VIDEO

Sore şi partenerul ei, Dark, au ocupat primul loc în clasamentul perechilor, pentru a doua oară de la debutul sezonului. Cel de-al doilea loc le-a revenit Ilincăi Vandici şi lui Răzvan.

Dupa ce au trecut cu brio de duelul de vineri seară, Giani Kiriţă şi Dana au obţinut note foarte bune la dansul popular, iar acest lucru le-a asigurat locul al treilea, reuşind să scape de emoţiile unei noi confruntări.

Prima echipa condamnată la duel este cea formată din Dima şi Iulia. Ruby şi Alexandru au reuşit să se salveze pentru a doua oară de la duel, iar Elena Ionescu şi Freek formează a doua pereche care intră la duel vinerea viitoare.

CITEŞTE ŞI DANSEZ PENTRU TINE: Ruby a plâns în hohote în culise. Află motivul pentru care vedeta a cedat

DailyBusiness
Ministerul Energiei convoacă un comandament de urgență. Sistemul Energetic Național, monitorizat în plin val de caniculă
Spynews
O tiktokeriță celebră din România vrea să recurgă la un gest necugetat!?! Ar fi intrat în patima substanțelor interzise
Fanatik.ro
„Apa Nova, unde sunt banii investiţi, sutele de milioane?” Compania franceză a eşuat lamentabil după furtuna care a paralizat Bucureştiul
Capital.ro
Curs valutar miercuri, 1 iulie. Cât valorează euro și dolarul american la începutul lunii. BNR a publicat noile date
Playtech.ro
Lista scumpirilor care intră în vigoare de azi. Vom plăti mai mult pentru amenzi, facturi la apă, carburanți și comenzi online
Adevarul
Blestemul mortal din farfuria țăranului: Ce mâncau românii înainte de mămăligă și cum a provocat aceasta o criză națională
wowbiz.ro
„Am început să plâng!” Florin Prunea, mărturisire emoționantă despre întâlnirea cu Dan Petrescu
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Andrei Singureanu, fost concurent la un show de talente, dispărut de o lună în Portugalia. Familia îl caută cu disperare
iamsport.ro
Jucătorii de la FCSB au boicotat antrenamentul, iar Gigi Becali a mers de urgență la stadion: ”Vă credeți fotbaliști?”
MediaFlux
Încep procedurile de suspendare a președintelui Nicușor Dan! AUR a votat în unanimitate și cere anticipate
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?