Delia ar putea avea un tată vitreg, Gina Matache vrea un partener tânăr: „Doamne, ce mesaje primesc. Există o mare criză de bărbați adevăraţi”

Gina Matache a vorbit despre posibilitatea de a-și reface viața și a dezvăluit dacă, într-adevăr, își dorește un partener mai tânăr, așa cum s-a zvonit. 
Alina Costache
22 nov. 2024, 10:42
Delia ar putea avea un tată vitreg, Gina Matache vrea un partener tânăr:

Gina Matache a mărturisit recent că și-ar dori ca bărbatul alături de care și-ar putea reface viața să fie mai tânăr decât ea pentru a putea ține pasul cu ea. Acum, mama Deliei a vorbit despre adevăratul motiv pentru care a declarat acest lucru și cum stau lucrurile, de fapt.

Invitată în cadrul emisiunii „Viața fără filtru”, Gina Matache a mărturisit că totul a fost o glumă și că nu se aștepta ca oamenii să ia în serios ceea ce a declarat atunci. Cu toate acestea, ea a precizat că nu ar fi o problemă dacă ar avea un partener mai tânăr, dar nu se aștepta ca declarația sa să ia o asemenea amploare. În plus, mama Deliei a mai spus că a primit foarte multe mesaje pe rețelele sociale după ce a făcut acea afirmație.

Delia și Gina Matache, mai apropiate ca niciodată. Cântăreața și mama ei împart aceeași pasiune

De asemenea, Gina Matache a recunoscut că nu a fost foarte norocoasă la capitolul bărbați, dar nici nu se poate plânge. Ea a spus că, în opinia sa, nicio femeie nu poate afirma că toată viața ei a fost presărată doar cu lucruri frumoase, nici măcar cele mai frumoase.

„Eu am un stil de a glumi într-un fel. Am zis: „Doamne, câtă lume scrântită, fără simțul umorului”. Nu mi-a venit să cred, am zis că odată o să public ce am primit în privat. Adevărul este că am și eu glume nesărate. Nu e vorba că ar fi o problemă (n.r. dacă ar avea un partener mai tânăr), dar atunci eu am dat un răspuns așa cum mă simțeam eu. Nu mi-a venit să cred. Și acum mai primesc mesaje de genul ăla. Dacă aș pune public, Dumnezeule mare, te închini.

Sincer, nu prea am avut așa mare noroc, dar nici nu mă plâng. Consider că așa sunt cam toate femeile, nu cred că există una care zice că viața ei a fost doar lapte și miere. Nici cele mai frumoase femei nu o să aibă satisfacția că a fost adulată. Acelea sunt primele care sunt înșelate. Eu zic că așa e natura, dacă e iarba verde peste tot, nu te duci să paști? Asta nu are nicio legătură cu loialitatea”, a declarat Gina Matache, în cadrul emisiunii „Viața fără filtru”.

Gina Matache, confesiuni emoționante despre partenerul care a ales calea mântuirii. „Cine vrea să meargă înainte bine, cine nu, la revedere”

Totodată, Gina Matache a spus că nu prea mai există bărbați adevărați, iar din acest motiv femeile sunt nevoite să își asume toate responsabilitățile. Mai mult decât atât, ea a mărturisit că mamele de băieți sunt vinovate deoarece îi feresc pe aceștia de orice angajament și încearcă să îi protejeze de orice. De asemenea, artista a menționat că bărbații din ziua de astăzi nu sunt pregătiți pentru a se confrunta cu greutățile vieții.

„După părerea mea, cred că în acest moment există o mare criză de bărbați adevărați. Și atunci femeile își iau inima în dinți. Ele nu mai pot să fie femei. Au și casa în spate, și copiii și le duc cum pot. Avem niște neisprăviți. (…) Mamele de băieți încearcă să îi protejeze de orice, să nu cumva să își rupă o unghiuță. Nu sunt pregătiți deloc pentru viață bărbații. Generația veche se înhăma la treabă, eu vorbesc de cei de acum. Nu sunt pregătiți pentru nimic în viața lor, nu știu ce e cu ei. La vârsta pe care o am, mi-ar trebui un pat foarte mare și foarte comod și o cameră numai a mea, dacă se poate să nu îmi deranjeze nimeni, nimic”, a adăugat Gina Matache.

DailyBusiness
Sorin Grindeanu: „PNL dă premierul până în 2027. Noi ne ținem de protocol”
Spynews
Gina Chirilă, adevărul dureros despre divorțul de Bogdan Vlădău! Prin ce durere a trecut: "Spartă în bucăți..."
Fanatik.ro
Haos! UEFA, o nouă decizie bizară în războiul FCSB – Steaua! Unde a ajuns Cupa Campionilor Europeni
Capital.ro
Sistemul de pensii din România, sub presiune majoră după 2030. Avertismentul lui Iancu Guda: Aici este provocarea României
Playtech.ro
Cât de des ar trebui să golești boilerul (rezervorul de apă caldă) – și de ce este atât de important
Adevarul
Un gigant american cu firme în România concediază 14.000 de angajaţi
wowbiz.ro
Percheziții în lanț după moartea Ștefaniei Szabo! Anchetatorii au ridicat mașina doctoriței, dar și mai multe obiecte găsite în camera de gardă. Solicitarea importantă făcută de familia sa
Economica.net
Alertă în România după o mutare "perversă" a Rusiei
kanald.ro
O tânără de 33 de ani a sfârșit crunt sub loviturile de cuțit ale iubitului. Bărbatul avea ordin de restricție și brățară electronică, dar nimic nu l-a oprit
iamsport.ro
Surpriză! Bölöni a numit ”cel mai inteligent” atacant din istoria României: ”Un om cu un alt caracter, altă viață, deosebit de valoros!”
MediaFlux
Voucherele de vacanță nu sunt dorite de angajați. Condiția care îi nemulțumește pe cei din turism
stirilekanald.ro
Șocant ce au găsit polițiștii lângă trupul neînsuflețit al doctoriței Ștefania Szabo
substantial.ro
Confidențialitate și profesionalism în activitatea unui detectiv Timișoara