Descoperire bizară în STOMACUL unei STUDENTE după ce a învăţat prea mult în sesiune: Putea să moară FOTO

O studentă de 20 de ani a ajuns de urgenţă la spital după ce jumătate de an s-a plâns de disconfort fizic şi lipsa poftei de mâncare. Doctorii au fost şocaţi când au descoperit cauza neplăcerilor.
Alina Costache
03 iul. 2014, 15:00
Descoperire bizară în STOMACUL unei STUDENTE după ce a învăţat prea mult în sesiune: Putea să moară FOTO

Shing Fang, tânăra de 20 de ani din Taiwan, a fost operată de urgenţă după ce, în urma unei endoscopii, s-a descoperit că avea în stomac un stilou, potrivit Mirror.

Citeşte şi Cum învaţă STUDENTELE în SESIUNEA de VARĂ: Imaginea a devenit o sursă de INSPIRAŢIE pentru BĂRBAŢI FOTO

Inedit este faptul că femeia nu ştie cum acel obiect a ajuns acolo, dând vina pe petreceri şi pe consumul de alcool de după terminarea sesiunii de examene. După ce a fost introdusă o cameră video în gâtul studentei, a fost descoperit stiloul, care era oxidat de acidul din stomac. În acelaşi timp, se pare că obiectul se afla de peste jumătate de an în corpul tinerei, doctorii operând-o de urgenţă în momentul în care au descoperit cauza durerii.

Citeşte şi Dintr-o LOVITURĂ: O studentă chineză a învăţat aproape INSTANTANEU limba engleză