Descoperire macabră în Eforie Nord. Un bărbat a fost găsit mort în rezervorul unei benzinării dezafectate!

Caz șocant în Eforie Nord. Un bărbat a fost găsit de pompieri într-un rezervor de combustibil al unei stații peco.
Alina Costache
25 nov. 2021, 21:38
Descoperire macabră în Eforie Nord. Un bărbat a fost găsit mort în rezervorul unei benzinării dezafectate!

Descoperire macabră în Eforie Nord. Potrivit reprezentanților Inspectortului pentru Situații de Urgență (ISU) Constanța, la fața locului au intervenit două autospeciale de stingere, una de descarcerare, două echipaje SMURD, elicopterul SMURD și un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean (SAJ) Constanța.

Descoperire macabră în Eforie Nord. Un bărbat a fost găsit mort în rezervorul unei benzinării dezafectate!

Bărbatul a fost scos din rezervor, iar echipajele medicale au început manevrele de resuscitare, dar fără succes, fiind declarat decesul acestuia.

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului (IPJ) Constanţa a precizat că victima este un bărbat de 30 de ani, care făcea lucrări de igienizare la acea stație peco, care era dezafectată. În timpul intervenției, unui angajat al ISU Constanța i s-a făcut rău, acesta a fost transportat la Spitalul Județean Constanţa.

Crimă cumplită în Neamţ! Şi-a înjunghiat fetiţele gemene

Crimă îngrozitoare în Neamţ! Un bărbat şi-a înjunghiat fetiţele gemene, după o ceartă cu soţia, Poliţiştii au intervenit de urgenţă sâmbătă dimineaţa într-un apartament din Roman, unde s-a petrecut crima oribilă.

Crimă îngrozitoare în Neamţ! Un bărbat şi-a înjunghiat fetiţele gemene, după o ceartă cu soţia, Poliţiştii au intervenit de urgenţă sâmbătă dimineaţa într-un apartament din Roman, unde s-a petrecut crima oribilă.

În jurul orei 8, a fost înregistrat un prim apel 112, efectuat de un vecin, cu privire la faptul că Nicolae D., din municipiul Roman, lîși agresează soția.

Echipajul sosit la fața locului, prin forțarea ușii de acces, a pătruns în locuința acestora și au găsit cele două fiice gemene ale autorului, în vârstă de 3 luni, înjunghiate, în zonă inimii, respectiv a abdomenului.

Cele două copile şi soţia au fost duse de urgenţă la spital. Una dintre fetiţe a murit. Cercetările în acest caz continuă.

După ce a fost încătuşat, criminalul le-a spus anchetatorilor că regretă un singur lucru: „Îmi pare rău că n-a fost și soacra aici”.

Citește și: Medic, martor la ultima conversaţie cutremurătoare dintre un pacient cu Covid şi soţia lui: „Îl întreba dacă să-i facă supă de pui când se întoarce, el lăcrima necontenit. A mai trăit câteva minute”

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Cine sunt românii morți în Tenerife, în timp ce se aflau în vacanță. Unul dintre ei, o femeie, era mamă a doi copii
Fanatik.ro
Bani de concediu, acordați preferențial unor angajați ai Casei de Sănătate. Prejudiciu de sute de mii de lei la CNAS
Capital.ro
Doliu în fotbal. Un mare fundaș a încetat din viață: A fost un lider în centrul apărării
Playtech.ro
Când intră pe card ajutoarele de stat în decembrie: data la care vine şi poştaşul la uşă
Adevarul
Exit-poll-urile și sondajele au eșuat masiv în București. „E fără precedent. Am avut trei case de sondare care au manipulat”
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Doliu în lumea fotbalului! A murit în urmă cu puțin timp!
iamsport.ro
Un finanțator din SuperLiga a recunoscut că ”a ajutat cu toată puterea” un candidat la alegerile pentru Primăria Capitalei: ”Toți suntem suveraniști, suntem o țară suverană!”
MediaFlux
Nicușor Dan, declarații expozive despre "turul 2, înapoi". Ce a zis despre Călin Georgescu și AUR
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Ce este tractografia RMN și cum ajută la înțelegerea afecțiunilor neurologice