Diana Şucu rupe tăcerea despre relaţia cu soţul ei. Cum se înţelege, de fapt, cu boss-ul de la Rapid: „Nu e şeful meu!”

Diana Șucu, fosta prezentatoare TV, și Dan Șucu, acționarul majoritar al celor de la Rapid, au o căsnicie solidă de aproape 20 de ani și sunt părinţii a doi copii.
Filip Stan
15 mart. 2024, 20:58
Diana Şucu rupe tăcerea despre relaţia cu soţul ei. Cum se înţelege, de fapt, cu boss-ul de la Rapid:
Diana Şucu rupe tăcerea despre relaţia cu soţul ei. Cum se înţelege, de fapt, cu boss-ul de la Rapid: "Nu e şeful meu!"

Diana Şucu rupe tăcerea despre relaţia cu soţul ei. Fosta vedetă TV are propria afacere în domeniul mobilierului de lux, cu trei branduri și showroom-uri în București. Deși este implicată activ în afacerile sale, Diana Şucu nu se consideră o persoană prea preocupată de aspectul fizic, preferând confortul și utilitatea.

„Recunosc că sunt cam puturoasă. Am văzut că funcționează foarte bine fotografiile mele făcute aici, în magazin. Dar nu întotdeauna am timp să mă aranjez. Urăsc să mă machiez, urăsc să merg la coafor. Doar așa, strictul necesar. Nu știu dacă toate acestea au legătură cu televiziunea. Probabil. Dar nici când lucram nu mă machiam singură, aveam o echipă în zona de machiaj. Dar merg la sală, de la sală merg direct la magazin și mă gândesc să nu mai pierd vremea, să nu mai pierd timpul”, a declarat Diana Șucu pentru Ego.

Citeşte şi: Cu ce se ocupă copiii Dianei și ai lui Dan Șucu. Boala cumplită cu care s-a confruntat unul dintre adolescenți: „Este autoimună. Din fericire, lasă doar sechele emoționale părinților”

Diana Şucu recunoaște că, deși are încredere în soțul ei și îi cere sfaturi, nu-l consideră șeful ei, ci mai degrabă un partener de încredere: „Nu este șeful. Este partenerul meu. Dar apelez aproape tot timpul la sfaturile lui. În general, este persoana pe care o ascult. Țin cont de părerile lui, chiar dacă, eu știu, câteodată nu îmi convine ceea ce-mi spune. Dar întotdeauna țin cont de părerile lui”.

Cuplul se străduiește să găsească un echilibru între carieră și viața de familie, dar recunoaște că nu au mult timp liber pentru ieșiri sociale. „Recunosc că nu prea ieșim. Foarte greu. Chiar și atunci când ieșim, mă aranjez șapte ore și stăm la petrecere două”, a mai spus Diana Șucu.

DailyBusiness
Laureatul Nobel Joseph Stiglitz spune că inteligența artificială nu doar că îți poate lua locul de muncă, dar va face clasa „tech bro” și mai bogată
Spynews
Încă o despărțire în showbiz! Un artist celebru din România a confirmat separarea de iubită, în exclusivitate
Fanatik.ro
Drama femeii care s-a aruncat de la etajul 8 al unui bloc din Constanța: „Avea pensia mică, se plângea”. Prima imagine de la locul tragediei
Capital.ro
Călin Georgescu avertizează România: Mare pericol! Situația este aproape de colaps. Mă adresez astăzi celor mai bogați oameni
Playtech.ro
Ce joburi vor dispărea și ce meserii vor aduce bani mulți în viitor. Domeniile care vor avea cea mai mare cerere
Adevarul
Bucureștiul escortelor, cartografiat: zona cu cea mai mare concentrație de prostituție online din țară
wowbiz.ro
Dan Petrescu a fost operat de urgență! Care este starea antrenorului de fotbal: „Îi ținem pumnii”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Pensiile ajung mai devreme în aprilie. O anumită categorie de pensionari vor primi bani în plus înainte de sărbătorile pascale 
iamsport.ro
Decebal Rădulescu i-a dat replica lui Gigi Becali, după ce latifundiarul a spus că vrea să trăiască o zi mai mult decât el
MediaFlux
Se rupe coaliția de guvernare?! Anunțul venit din PNL
stirilekanald.ro
Se taie pensiile! Bolojan a făcut anunțul
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj