Era obeză, dar şi-a micşorat stomacul! Acum are 55 de kilograme! Transformarea spectaculoasă a unei vedete de la noi

Narcisa manelista nu putea scapa de kilogramele in plus. Dintotdeauna s-a confruntat cu problema asta, iar solutia pe care a gasit-o a fost sa apeleze la chirurg. Si-a miscorat stomacul si a reusit sa dea jos un numar impresionant de kilograme.
Romania TV
15 oct. 2016, 10:23
Era obeză, dar şi-a micşorat stomacul! Acum are 55 de kilograme! Transformarea spectaculoasă a unei vedete de la noi

„Am 55-56 de kg acum, iar înainte aveam vreo 96. Dintotdeauna am fost o persoană mai mâncăcioasă. Eram rotunjoară. Aveam o activitate continuă, nu dormeam nopţile, dimineaţa nu apucam niciodată să iau micul-dejun. După ce am născut, am un copil de 3 ani şi jumătate, nu am reuşit să mai slăbesc. Ţineam dietă şi după ce renunţam la dietă mă îngrăşam dublu. Am fost şi la nutriţionist, dar nu reuşeam. Îmi doream să dau jos 10-12 kg şi eu abia reuşeam să dau jos 4-5 kg.

Când mergeam la cumpărături şi intram în cabina de probă, începeam să plâng. La mine hainele au fost motivaţia şi felul în care mă prezentam la evenimente. Mă deranja că după jumătate de oră de cântat nu mai puteam sta pe tocuri. Transpiram foarte mult. Acum am scăpat de problemele astea şi mă simt foarte bine cu mine. În prima lună am dat jos 15 kg, iar în lunile următoare câte 2-3 kg. Mie nu mi-a rămas surplus de kg. Eu nici nu prea aveam voie să fac operaţia asta de micşorare a stomacului, pentru că ar fi trebuit să am 40-45 de kg surplus. Am avut noroc că nu mi-a rămas surplus de piele.

Acum, mănânc dar nu foarte mult. Din stomacul pe care-l avea, mi-a rămas capacitate de 150 de grame. Beam foarte multe lichide, supă strecurată, apoi a trebuit treptat să mănânc mâncare pasată ca bebeluşii. Pofta mi-a rămas şi-mi place să-mi pun în faţă de toate. Trebuie să mănânci din fiecare câte puţin. După un an, mi-am pus şi silicoane pentru că nu era foarte fermi”, a declarat Narcisa Manelista intr-o emisiune TV, potrivit wowbiz.ro.

DailyBusiness
Paștele devine tot mai scump. Bugete de până la 1.000 de lei per familie și semne de încetinire economică
Spynews
Bebelușul unui român, găsit printre droguri, mucegai și gunoaie. Scene greu de imaginat în Roma
Fanatik.ro
George Pușcaș reloaded! Poveste de viață cu suișuri și coborâșuri, de la Marghita la Dinamo, via Inter Milano. Interviu Exclusiv
Capital.ro
Marea actriță pe care România a pierdut-o. A fost una dintre cele mai valoroase actrițe ale teatrului românesc
Playtech.ro
Mesaje de Paște pentru rude, prieteni sau colegi de muncă. Cele mai frumoase urări de transmis pe WhatsApp
Adevarul
Misterul avioanelor sovietice în care petreceau românii. Cum au ajuns „avio-baruri” în două orașe din Timiș
wowbiz.ro
Ianis, un fotbalist în vârstă de 14 ani, a murit alături de tatăl său în accidentul de pe centura de nord a Craiovei! Întreaga familie este devastată: „Îngerii mei”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Incident tragic în Joia Mare! Un bărbat și-a pierdut viața în Bihor, după ce utilajul pe care îl conducea a căzut într-o râpă de 7 metri
iamsport.ro
ULUITOR! Pentru ce îi împrumuta Mitică Dragomir sume importante de bani lui Gigi Becali. Acum regretă: ”Gâscă mare am fost!”
MediaFlux
Cu ce trebuie să rămânem, de fapt, după Paște și ce să le transmitem copiilor. Denis Vlad, consilier parlamentar: „Cu alte cuvinte, dacă iubim, iertăm!”
stirilekanald.ro
Știrea momentului în România!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj