Faţa sexy a politicii. O POLITICIANĂ a pozat aproape GOALĂ într-o revistă FOTO

Politica este cu siguranţă un domeniu în care trebuie să ai nervi tari ca oţelul şi în care orice compromis făcut se poate întoarce oricând împotriva ta. A simţit-o pe pielea ei o cunoscută politiciană din Spania, care după ce s-a trezit implicată într-un scandal monstru din cauza unui filmuleţ erotic în care era protagonistă, a decis să pozeze goală pentru o revistă.
Romania TV
18 apr. 2013, 15:01
Faţa sexy a politicii. O POLITICIANĂ a pozat aproape GOALĂ într-o revistă FOTO

Olvido Hormigos este o blondă sexy, în vârstă de 42 de ani, care a dorit să facă o carieră în politică. După ce a ajusn consilier în Los Yebenes, cariera sa a fost, însă, dinamitată de un scandal sexual, în urma apariţiei pe Internet a unui filmuleţ în care frumoasa blondă apărea masturbându-se. Cum era de aşteptat, opozanţii săi au folosit filmuleţul împotriva ei, iar ea a fost nevoită să renunţe la politică. Pentru moment, spune Olvido Hormigos, care între timp a decis să-şi încerce norocul în televiziune. Nu de alta, dar este perfect conştientă de calităţile fizice care o recomandă pentru a avea un real succes „pe sticlă”.

De altfel, după ce toată ţara a văzut-o în cea mai intimă postură, Olvido Hormigos a considerat că nu mai are nimic de ascuns şi a acceptat să pozeze aproape goală pentru revista Interviu. Pentru pictorialul topless în care se dezbracă inclusiv de secrete, fosta consilieră din Los Yebenes a primit 12.000 de euro, potrivit presei spaniole.

Motto-ul fostei consiliere, care are şi copii acasă, este că poate să facă ce vrea cu corpul ei. Olvido s-a declarat convinsă că dacă nu ar fi arătat aşa cum arată, nu ar fi difuzat nimeni filmuleţul deocheat în care apare. Blonda a dezvăluit, de altfel, şi că filmuleţul care i-a dinamitat cariera politică a fost făcut pentru un iubit de-al său, fotbalist la obscura echipă din Los Yebenes, căruia i-a fost amantă timp de câteva luni. „El mi-a trimis un filmuleţ şi voia să-i trimit şi eu unul. Mi-a spus să am încredere în el, că oricum era logodit şi că urma să-l şteargă. I l-am trimis la începutul lui iulie şi am avut încredere în el”, a povestit Olvido Hormigos.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Vica Blochina, apariție incendiară! Cum arată în lenjerie intimă după ce a slăbit
Fanatik.ro
Ștefan Baiaram, ofertă de 7.000.000 de euro! Ce echipă a pus banii jos pe atacant. Exclusiv
Capital.ro
Șoferii care trebuie să obțină un alt permis de conducere. Se face solicitare și se achită taxa. Cel național nu este recunoscut
Playtech.ro
Cum reușesc românii să economisească în plină criză economică: „M-a pălmuit realitatea”. Ce sume pun deoparte lunar
Adevarul
Cum îți treci casa pe numele copilului fără să îți pierzi dreptul de a locui în ea
wowbiz.ro
Ultimele ore din viața Aliciei, eleva ucisă pe câmp în Bihor. Mesajul care spune totul despre ea și apelul video făcut înainte de tragedie
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS A fost prins bărbatul suspectat că i-a luat viața fetei de 18 ani găsită pe un câmp din Bihor. Acesta se ascundea într-un lan de rapiță
iamsport.ro
Lovitură la Tribunal pentru omul care visa să ia FCSB! Marian Ceaușescu a izbucnit: ”Șpăgarule!”
MediaFlux
Se schimbă totul în acest weekend. Zodiile cele mai protejate
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi