FC Botoşani şi Viitorul, meci FANTASTIC în Cupa României. S-au marcat CINCI GOLURI în repriza a doua VIDEO

CUPA ROMÂNIEI OPTIMI DE FINALĂ. În ultimul meci al zilei de marţi, FC Botoșani și Viitorul au făcut spectacol, într-un alt meci cu cinci goluri.

28 nov. 2017, 20:59

CUPA ROMÂNIEI OPTIMI DE FINALĂ. FC Botoşani s-a impus cu 3-2 la capătul unui meci în care a fost egalată de două ori.

Cupa României. CSU Craiova, calificare DRAMATICĂ în „sferturi” cu CS Afumaţi. CSM Poli Iaşi a trecut lejer de Unirea Slobozia VIDEO

CUPA ROMÂNIEI OPTIMI DE FINALĂ. În ciuda faptului că Gică Hagi a folosit o echipă experiementală, cu mulți tineri în lot Viitorul a reușit să-i pună mari probleme lui FC Botoșani, dar a cedat în cele din urmă.

CUPA ROMÂNIEI OPTIMI DE FINALĂ Meciul a fost extrem de spectaculos, mai ales în a doua repriză, când s-au marcat toate cele cinci goluri. FC Botoșani continuă parcursul în Cupa România, trofeu pe care oficialii clubului au spus în repetate rânduri că-l doresc.