Fiul Andreei Mantea, cerință specială pentru Moș Crăciun. Vedeta, înduioșată de scrisoarea lui David. ”Scuze că am fost rău”

Andreea Mantea este una dintre cele mai îndrăgite femei din showbiz-ul românesc, dar și o prezentatoare care a reușit să încânte telespectatorii de fiecare dată când și-a făcut apariția pe micile ecrane. De Crăciun, vedeta va petrece acasă, alături de David, fiul acesteia. Care este dorința pe care o are micuțul, află în articol.
Filip Stan
24 dec. 2023, 17:57
Fiul Andreei Mantea, cerință specială pentru Moș Crăciun. Vedeta, înduioșată de scrisoarea lui David. ”Scuze că am fost rău”

Andreea Mantea este o femeie apreciată de români, nu doar pentru frumusețea sa, ci și pentru modul natural în care s-a afișat de fiecare dată pe micile ecrane.

Citește și Andreea Mantea se confruntă cu o afecțiune gravă. Prezentatoarea nu poate pleca de acasă fără pastile: „Iau 10 pe zi. Nu vreau să mă gândesc că sunt bolnavă”

Prezentatoarea TV a demonstrat și că este o mamă devotată, care se implică trup și suflet în creșterea lui David, deși nu are un bărbat alături de ea.

Andreea Mantea se poate considera o femeie fericită și împlinită, căci, pe lângă cariera de succes pe care o are în televiziune, vedeta are parte de iubire din partea fiului ei, alături de care își petrece tot timpul liber.

La fel ca orice copil, și David Mantea și-a pregătit deja lista pentru Moș Crăciun și așteaptă și în acest an cadourile mult dorite.

”Scuze că am fost rău”

Anul acesta, fiul prezentatoarei TV și-a dorit, pe lângă jucării, ca mama lui să nu îi arunce tableta, iar asta pentru că, susține el, aceasta este o prioritate pentru școală.

Citește și Liviu Vârciu și Andreea Mantea, scandal în stradă cu vorbe grele și bătaie: „Bă, nene, tu ești bolnav!”. De la ce s-au luat cei doi

Mai mult decât atât, David Mantea a ținut să precizeze în scrisoarea pentru Moș Crăciun că anul viitor nu va mai fi un copil rău, așa cum menționează că a fost în anul 2023.

„Dragă Moșule, Știu că nu am fost bun, te rog să o faci pe mama să se răzgândească față de tabletă și să nu o dea pentru că este prioritatea mea pentru școală, nu a altora.

P.S. Scuze că am fost rău!

P.S. Sunt David Andrei Mantea.

P.S. Și totuși, aș vrea o mașină cu telecomandă, te rog, și un Lego”, este scrisoarea lui David pentru Moș Crăciun.

DailyBusiness
ÎCCJ acuză Guvernul că pune presiune pe justiție după sesizarea CCR: „Procesele se soluționează în sala de judecată, nu în spațiul public”
Spynews
Casa Alinei Pușcaș s-a inundat! Prezentatoarea a golit apa cu gălețile: ”Nu am mai trăit așa ceva”
Fanatik.ro
Golul anulat de VAR care a împărţit lumea în două după Portugalia – Croaţia! FIFA a explicat decizia
Capital.ro
Prețuri carburanți vineri, 3 iulie. Benzina și motorina s-au scumpit în România. Unde se găsesc acum cele mai mici tarife
Playtech.ro
Ce ajutoare financiare poate primi o familie cu doi copii în 2026. Tot ce trebuie să ştii despre banii de la stat
Adevarul
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator misterios mizează pe înlăturarea liderului de la Kremlin până la sfârșitul anului
wowbiz.ro
Răsturnare șoc în cazul morții lui Radu Mărginean. Ce s-a descoperit la necropsie. Raportul medico-legal a fost finalizat
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu elevii în Munții Bucegi. Copiii au cerut ajutor unui cioban
iamsport.ro
Au distrus o națională din optimile CM 2026: ”Jalnică, o tristețe de fotbal, e de neprivit!” / ”El e efectiv ultimul om care să dea lecții”
MediaFlux
Anunțul care va șoca milioane de români! Se întâmplă cu taxele pe salarii
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?