Fosta soţie a iubitului lui Teo Trandafir a fost prinsă dopată

Constantin Iosef, actualul iubit al lui Teo Trandafir, a fost căsătorit, până în 2010, cu Cerasela Simona Hordobeţiu, fostă sportivă de mare performanţă la patinaj viteză. Cerasela a fost depistată pozitiv înaintea Campionatul Mondial de juniori de la Seul, din 1988.
Romania TV
09 apr. 2012, 06:43
Fosta soţie a iubitului lui Teo Trandafir a fost prinsă dopată

Antrenorul de atunci al fostei sportive, actualul şeful FR de Patinaj, Adrian Ciobanu, a recunoscut că le administra sportivelor anabolizante, potrivit libertatea.ro.

„Eram un antrenor tânăr, fără experienţă. Am fost trimişi pe post de cobai la Seul, pentru că în acel an urmau să se desfăşoare Jocurile Olimpice. Asiaticii au venit cu aparate ultramoderne şi am avut astfel două sportive care au fost descoperite dopate, Mihaela Dascălu şi Cerasela Hordobeţiu. Pe atunci, diureticele care să mascheze anabolizantele nu erau pe lista interzisă”, a spus Adrian Ciobanu.

DailyBusiness
Propaganda comunistă prinde pe TikTok. 130 de milioane de vizualizări din doar 200 de postări
Spynews
Andreea Marin, despre cum și-a dat seama că suferă de depresie. Vedeta a făcut terapie
Fanatik.ro
Prietenul lui Michael Schumacher, mărturisire sfâșietoare! Lovitură cruntă pentru fanii fostului pilot de Formula 1
Capital.ro
Doliu în fotbal. Legenda lui AC Milan a murit: Mâinile sale ca niște „clești” au făcut din Milan un protagonist al numeroaselor victorii
Playtech.ro
Contract de întreţinere pentru a rămâne cu o casă sau apartament. De ce să păstrezi toate bonurile şi chitanţele
Adevarul
Ce a făcut o femeie căreia nu i s-a acordat prioritatea pe trecerea de pietoni. Promptitudinea răspunsului a uimit pe toată lumea
wowbiz.ro
Andreea Bălan a dat vestea bombă! Este știrea momentului în showbiz. Ea și Victor Cornea sunt în culmea fericirii
Economica.net
Cât va creşte euro, ce se va întâmpla cu preţurile, în decembrie şi în 2026
kanald.ro
CCR a declarat neconstituțională legea pensiilor private prin care romanii pot retrage banii din pilonul II si III eșalonat. Motivul ar fi discriminarea pozitivă
iamsport.ro
A plecat de la PRO TV, s-a făcut pompier și a fost primul om care a intrat în ”iadul” de la Colectiv: ”Scria «Mami» pe telefon în timp ce suna”
MediaFlux
Vești proaste pentru toţi românii! BNR confirmă dezastrul
stirilekanald.ro
Anunțul momentului pentru români!
substantial.ro
Cum facem diferența între stres, burnout și sindromul de oboseală cronică