FOTO Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un „pachet de mușchi”. Alexandra s-a transformat radical

Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un "pachet de mușchi". Alexandra și fostul luptător nu au o relație foarte bună, în ultima vreme nu și-au vorbit absolut deloc, tânăra având multe reproșuri la adresa tatălui ei. Bărbatul care a făcut carieră în box, kickbox și arte marțiale, a devenit cunoscut după ce a făcut parte din garda de corp a lui Gigi Becali.
Alina Costache
22 dec. 2023, 10:41
FOTO Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un
Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un "pachet de mușchi"

Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un „pachet de mușchi”. Chiar dacă fratele ei, Mihai, s-a împăcat recent cu tatăl lor, Alexandra încă nu vorbește cu acesta, cel puțin nu a făcut publică nicio informație în acest sens.

Citește și: Fiica lui Cătălin Zmărăndescu, dezvăluiri tulburătoare despre tatăl său: ”Lipsa lui m-a făcut omul de astăzi”

Fiica lui Cătălin Zmărăndescu este un „pachet de mușchi”

În ultima perioadă, Alexandra Zmărăndescu s-a transformat radical. Dacă înainte avea părul roșu aprins și era mai rebelă, acum a adoptat un look mai cuminte și face furori în sala de fitness. Acum e un ”pachet de mușchi” și a devenit antrenor certificat de fitness.

Cel de pe frunte (n.r.- tatuajul) reprezintă că am depăşit o perioadă destul de grea din viaţa mea. Am simţit nevoia să fie la vedere. Să ştie toată lumea că sunt binecuvântată şi am reuşit să trec peste. Tatuajul acesta (n.r.- arată braţul drept) o reprezintă pe mama, aici este fratele meu, care ţine lăbuţa pe mine, semn că mă protejează”, a spus Alexandra Zmărăndescu, potrivit as.ro.

L-am iubit extrem de mult, a însemnat totul pentru mine, până în momentul în care el nu mi-a mai dat voie să fac asta. Au fost multe momente în care mi-a lipsit, dar Doamne Ajută, am trecut peste.

Dacă eu cred că astăzi aș fi fost mai puternică avându-l pe el alături, eu sunt conștientă de greutatea numelui pe care îl port, dar în egală măsură cred foarte tare în individualism, nu cred că aș fi fost mai puternică dacă l-aș fi avut alături.

Consider că lipsa lui m-a făcut omul de astăzi, nu pot spune neapărat că este un lucru rău”, a declarat în urmă cu un an Alexandra Zmărăndescu.