GALERIE FOTO INNA, despre schimbarea de look inedită pe care a avut-o de-a lungul timpului: „Îmi asum ce am fost, mă bucur de ceea ce am devenit”

INNA este o cântăreață foarte iubită de români, cu o carieră muzicală care se întinde peste ultimele două decenii. Artista a reprezentat România pe plan internațional cu melodii care au strâns sute de milioane de vizualizări, precum „Bad Boys”, „Ruleta” sau „Yalla”. Artista a oferit un interviu în care a vorbit despre evoluția acesteia, dar și despre schimbările ce au avut loc în cariera sa.
Alina Costache
14 feb. 2025, 09:13
GALERIE FOTO INNA, despre schimbarea de look inedită pe care a avut-o de-a lungul timpului: „Îmi asum ce am fost, mă bucur de ceea ce am devenit”
GALERIE FOTO INNA, despre schimbarea de look inedită pe care a avut-o de-a lungul timpului: „Îmi asum ce am fost, mă bucur de ceea ce am devenit”

INNA a oferit un interviu în care a vorbit despre diferența de imagine publică pe care a avut-o de la debutul său până la momentul actual, ritualul său zilnic și chiar despre ce face cu hainele pe care nu le mai poartă, într-un interviu exclusiv pentru VIVA.

INNA, despre ritualul său zilnic și hainele vechi

INNA susține că are un ritual inedit de dimineață și că nu își ia aproape niciodată micul dejun. Fiind o artistă cu renume, își face singură programul și nu ezită să se plimbe cu skateboard-ul sau să se vadă cu prietenii.

„Nu sunt atât de matinală, dar, în ultima vreme, mă trezesc în jur de ora 10, beau cafea, aproape niciodată nu mănânc micul dejun, îmi verific conturile de social media și apoi, după caz, merg la studio, mă plimb puțin cu skateboard-ul sau merg la shooting, filmări, depinde ce activități am. Merg în vizită la ai mei, mă văd cu prietenii mei”, a transmis celebra cântăreață.

Citește și : Culiță Sterp își dă cadou Mercedesul în valoare de 60.000 de euro. Ce trebuie să facă cei care vor să câștige bolidul de lux

Întrebată despre modul în care își gestionează hainele pe care nu le mai poartă, în contextul în care are foarte multe articole vestimentare, INNA arată că păstrează o bună parte din ele, deoarece îi aduc aminte de momente dragi din viață sau carieră, iar că pe altele le oferă prietenelor sale.

„Nu știu dacă este imens, dar are multe piese pe care le-am achiziționat de-a lungul anilor. Multe dintre aceste articole vestimentare sunt și astăzi în dressingul meu, după foarte mulți ani. Le păstrez, pentru că îmi sunt dragi, altele îmi amintesc de momente-cheie din viață sau din cariera mea. Pe unele le dau prietenelor mele”, mai arată INNA.

Ce spune cântăreața despre diferența de imagine față de începutul carierei

INNA a avut o schimbare destul de drastică față de începutul carierei sale, iar cântăreața menționează că este autoironică și că se bucură atât de ceea ce a fost, cât și de ce urmează.

Citește și : Cătălin Botezatu are un apartament de lux în Dubai, la etajul 54. „La ultimul nivel e o grădină tropicală superbă”

„Da, într-adevăr, este o mare diferență. Sunt autoironică, de altfel, am și analizat fotografii din trecutul meu într-unul dintre episoadele din vlogul zilnic din Dance Queens House, care sunt publicate la mine pe YouTube. Îmi asum ce am fost, mă bucur de ceea ce am devenit”, mai transmite INNA.

DailyBusiness
Poți păstra numărul de înmatriculare dacă vinzi sau radiezi mașina? Legea oferă răspunsul clar
Spynews
Alina Eremia a ajuns să se îmbolnăvească din cauza standardelor. Ce spune artista despre schimbările prin care a trecut
Bzi.ro
Cine este câştigătorul Survivor România 2025: Când se difuzează marea finală
Fanatik.ro
Harta oficială a drumurilor pe care se montează 400 de radare fixe. E bine de știut înainte să pleci la drum
Capital.ro
Se pune impozit după deces și înmormântare. Românii au datorie la ANAF, plus taxă notarială
Playtech.ro
Se construiește un Drum Expres pentru București. Șoseaua va avea 4 benzi de circulație, când trebuie să fie gata
DailyBusiness
Ministrul Energiei, Sebastian Burduja, dă asigurări că nu vom petrece Paștele pe întuneric. ”NU există risc de black-out în România, în condițiile actuale!”
Adevarul
Țara-fantomă care a existat doar 5 zile, unde românii sunt priviți cu suspiciune. „Rusia e sora noastră”
wowbiz.ro
A murit în Vinerea Mare! Celebru artist român s-a stins fulgerător
Spynews
Noua teorie a lui Alex Bodi despre femeile independente. Cum îi pune afaceristul la punct pe bărbații care au uitat să fie stâlpul familiei
Spynews
Când va avea loc priveghiul lui Rareș Ion, tânărul mort la doar 20 de ani. Familia lui urmează să își ia rămas bun de la el
Evz.ro
Criminalul invizibil, moștenirea lăsată umanității. Cum ne afectează deciziile din anii '80
Ego.ro
Ce a pățit Armin. Nicoară, imediat după ce a devenit tată! Probleme cu botezul și... EXCLUSIV
Prosport.ro
Despărțirea anului între milionari! Prietena Soranei Cîrstea a rupt mariajul de 9 ani cu fostul celebru fotbalist
kanald.ro
Un tânăr a ars de viu și alți doi se zbat între viață și moarte, după ce mașina în care se aflau s-a izbit puternic de un TIR, în Caraș-Severin
Cancan.ro
CAUZA morții Julietei Szönyi. Sora actriței din 'Toate pânzele sus' face dezvăluiri tulburătoare
Playsport.ro
Incredibil! Cum poate să arate Sandra Izbașa la 11 ani după ce s-a retras din gimnastică. Imaginile au scăpat pe net
Capital.ro
Anunț dureros despre Elena Udrea chiar în Vinerea Patimilor. Vestea cruntă confirmată de avocatul ei
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Cum arată iubita afaceristului care a plătit 400.000.000 de dolari pe 1.000 de apartamente
stirilekanald.ro
Dragoș Cristescu a murit în Vinerea Mare! Celebru artist român s-a stins fulgerător
Inca o moarte suspecta in randul angajatilor de la cel mai mare spital din Iasi: „Sunt ca negrii pe plantatie”
MediaFlux
Ce este interzis în Sâmbătă Mare. Ziua tăcerii și a vegherii
Shtiu.ro
Cum se aprinde Lumina Sfântă la Ierusalim? Cum aprinde preotul lumânările fără sursă de foc?
Puterea.ro
Am întrebat ChatGPT ce rețetă de cozonac îmi recomandă de Paște. Iată „secretul” cozonacului perfect, potrivit algoritmilor AI