Gesturile care au grăbit MOARTEA lui Szobi Cseh. Amănunte CUTREMURĂTOARE din viaţa artistului

Femeia care îl ajuta pe Szobi Cseh la treburile gospodăreşti a făcut dezvăluiri despre cum era adevărata viaţă a actorului, dincolo de ecrane. Ea a povestit şi că Szobi Cseh refuza tratamentul medicilor, el refuzând internarea în spital.
Alina Costache
02 aug. 2014, 10:00
Gesturile care au grăbit MOARTEA lui Szobi Cseh. Amănunte CUTREMURĂTOARE din viaţa artistului

Stela a fost timp de mai mulţi ani angajata lui Szobi Cseh, până când acesta s-a stins din viaţă, vineri, la vârsta de 71 de ani. Fiind o persoană care îl cunoştea bine, ea a explicat şi cauzele care i-au grăbit acestuia moartea.

Din păcate, Szobi nu şi-a respectat tratamentul. Mereu a luptat cu boala, însă acum parcă ceva s-a întâmplat. Refuza să stea internat, pleca mereu din spital şi spunea că medicii nu au ce să îi facă. Nu îi plăcea să stea închis. El iubea natura şi animalele, voia să stea în curtea lui, înconjurat de câini, nu prin spitale„, a spus femeia, pentru spynews.ro.

Citeşte şi Soţia cascadorului Szobi Cseh: „A murit în chinuri groaznice!”

Mai mult, Szobi Cseh a fost dus cu forţa la spital, în urmă cu aproape două săptămâni. „I s-a făcut foarte rău, dar nu voia să meargă la spital. Fiul lui, Arpad, a venit să îl ducă la spital şi nu a mai avut de ales. L-a dus de urgenţă. Mai mult cu forţa decât de bunăvoie. Nici măcar în ultima clipă nu voia să facă ceva în legătură cu boala lui„, a mai spus femeia.

Citeşte şi Szobi Cseh, ONORURI POST-MORTEM. Ce DECORAŢIE a primit regretatul cascador, la câteva ore după moarte

În ultima perioadă Szbi Cseh era vizitat din ce în ce mai rar de prieteni, ultima care îi trecuse pragul fiind actriţia Carmen Tănase, în urmă cu trei săptămâni.

Citeşte şi Florin Piersic, împietrit de durere, primele declaraţii după moartea lui Szobi Cseh

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Produsul care poate genera 1.000.000.000 de dolari la CM 2026. Se vinde și în România și e bătaie pe el
Capital.ro
Programul „Viața la țară” devine lege: sprijin pentru gospodării și turism rural
Playtech.ro
Țara europeană care ia în calcul schimbarea Bacalaureatului din cauza căldurii extreme. Autoritățile vor să modifice programul probelor
Adevarul
De ce războiul din Iran înseamnă pentru SUA o înfrângere mai severă decât în Vietnam. Explicațiile unui expert
wowbiz.ro
A murit Lucian Isar, cunoscut și ca Lucică Diamanta! Bărbatul s-a stins la doar 44 de ani din cauza unei boli autoimune
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
El este Cristi, tatăl care a sfârșit după ce și-a salvat fratele de la înec. Avea doar 27 de ani și un bebeluș de câteva luni
iamsport.ro
”Am fost pur și simplu un idiot!”. Legenda României regretă decizia luată în privința naționalei: ”Eram foarte impulsiv, foarte orgolios, am greșit”
MediaFlux
Lista completă a miniștrilor din Guvernul Veștea. Care sunt surprizele înainte de depunerea listei în Parlament (Surse)
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?