Horoscop: Top cei mai lipsiţi de romantism parteneri în funcţie de zodie

Zodiacul ne oferă câteva informații despre fiecare nativ în parte, arătându-ne ce fel de fire este fiecare dintre aceștia: care este cel mai fidel partener, care este cel mai ocrotitor, care este cel mai romantic, potrivit Bewoman.ro.
Romania TV
19 aug. 2015, 11:14
Horoscop: Top cei mai lipsiţi de romantism parteneri în funcţie de zodie

Femeile cauta mereu barbati puternici, dar aceasta nu inseamna ca trebuie sa fie lipsiti de romantism. Un barbat adevarat va face totul ca femeia lui sa fie cat mai fericita, cat mai multumita de viata alaturi de el.

Se va lupta sa ii ofere tot ce are nevoie, si nu vorbim aici doar de latura materiala. O fi trecand dragostea si prin stomac, dar daca o femeie nu este fericita si nu se simte apreciata, toate diamantele din lume nu pot schimba asta!

De numeroase ori ati auzit doua sau trei femei vorbim de un barbat abia cunoscut de una dintre ele. Prima intrebare a celorlalte era “Ce zodie este?”. Inainte de a se implica intr-o relatie noua, femeilor le place sa stie cu cine au de-a face, ca sa fie pregatite.

Citeste continuarea pe BEWOMAN.RO.

DailyBusiness
Amendă record pentru o companie de ride-sharing din București: 32 de persoane lucrau fără forme legale
Spynews
Fetița bătută de mamă pe o stradă din Constanța și fratele ei au fost luați de Protecția Copilului. Ce se întâmplă acum cu mama. Decizie de ultimă oră!
Fanatik.ro
Mergi pe jos 30 de minute pe zi și Ministerul Sănătății te premiază! Un fost campion olimpic a realizat un program revoluționar într-una din țările cu cea mai mare obezitate din lume
Capital.ro
Pensionarii care pot primi bani în plus după ieșirea la pensie. Documentele care pot majora pensia
Playtech.ro
Ce fac grecii ca să scape de peștele-iepure. Măsura luată pentru protejarea turiștilor
Adevarul
SURSE Cine e premierul dorit de PSD și de Nicușor Dan. PNL, dispus să negocieze
wowbiz.ro
Armin Nicoară, filmat în timp ce încerca să sărute o altă femeie! Saxofonistul s-a ales cu un val de critici: „Să îți fie jenă!”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Ea este femeia din Tulcea care și-a găsit sfârșitul pe o bancă, după ce a fost acroșată de o mașină ajunsă pe trotuar. Șoferul ar fi vrut să evite un alt autoturism
iamsport.ro
Fostul fotbalist de la Dinamo a semnat cu o nou-promovată
MediaFlux
Horoscop 8 iulie: Energia zilei aduce schimbări, claritate și noi oportunități
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Masaj de cuplu la Soul Masaj București: de ce aleg cuplurile experiențe la salon în locul unei seri acasă?