Incendiu la un imobil de pe Calea Dorobanţilor

Pompierii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Bucureşti s-au deplasat, vineri după-amiază, la un imobil de pe Calea Dorobanţilor din Capitală, unde au constatat că iese fum la nivelul etajelor 1 şi 2.
Romania TV
15 feb. 2013, 13:21
Incendiu la un imobil de pe Calea Dorobanţilor