Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță. Cum s-au pozat cei doi îndrăgostiți

Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță. Cei doi trăiesc o frumoasă poveste de dragoste și nu ezită să împărtășească cu fanii multe dintre momentele lor. Recent, au postat pe rețelele sociale mai multe fotografii din vacanță, spre bucuria prietenilor virtuali.
Alina Costache
25 iul. 2023, 18:05
Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță. Cum s-au pozat cei doi îndrăgostiți
Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță

Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță. Cuplul își petrece vacanța de vară la mare, departe de România și le-a permis fanilor accesul în intimitatea lor, lucru pe care de obicei îl evită.

Citește și: Ioana Ignat, dependentă de alcool. Declaraţiile dureroase ale artistei: „Nu mă mai încânta nici succesul”

Ioana Ignat și Sebastian Dobrincu, imagini din vacanță

Artista și-a serbat ziua de naștere în vacanță, alături de tânărul antreprenor. Ioana a împlinit 25 de ani, motiv pentru partenerul ei de viață să-i transmită un mesaj plin de iubire. „La mulți ani, iubirea mea. Tu îmi faci viața mai bună, în fiecare zi”, a scris Sebastian la story.

Ioana Ignat nu s-a lăsat mai prejos și a decis să ofere câteva detalii din sejurul lor. „De obicei nu postez din vacanțe, dar azi am 2 motive justificate – Am lansat o piesă specială și vreau să o dedic iubitului meu. Îi mulțumesc că mă inspiră zi-de-zi. Îl iubesc mult de tot! Iar în al 2-lea rând, asemenea momente și peisaje merită împărtășite!”, a scris cântăreața pe Instagram.

 

Vezi această postare pe Instagram

 

O postare distribuită de Ioana Ignat (@ioanaignatofficial)

Să fii iubită și fericită alături de frumosul tău iubit/ Eram tare curioasă care este pe placul lui Sebi. Bună alegere”, sunt câteva dintre comentariile primite.

Ce spune Sebastian Dobrincu despre contractul prenupțial

Fostul concurent de la Survivor România 2023 se poate considera cu adevărat împlinit. Tânărul este un milionar cu afaceri de succes, iar de ceva timp formează un cuplu cu Ioana Ignat. Cei doi au o relație discretă și se susțin reciproc atunci când vine vorba de carieră. Fanii vor să știe dacă Sebastian Dobrincu și îndrăgita cântăreață se vor căsători, la un moment dat.

Sebastian a dat de înțeles că nu exclude căsătoria cu Ioana Ignat în viitor. Întrebat dacă ar vrea să încheie un contract prenupțial, dat fiind faptul că are o avere impresionantă, cântărețul a spus că nu ar face acest lucru.

Deși știe că ar avea mai multă siguranță cu un astfel de contract, tânărul ar împărți tot ceea ce are cu iubita lui, pe care o vede în viitorul său.

Eu cred că lucrurile merg într-o direcție foarte frumoasă. Eu urăsc birocrația, nu suport niciodată. Este o formalitate puțin importantă pentru mine. Mi se pare mai sigur să existe decât să nu existe. Vreau ca femeia de lângă mine să fie de acord să clădim și să împărțim împreună. Sunt dispus să împart tot”, a explicat Sebastian Dobrincu în podcastul Vorba lu’ Jorge.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Mama Mihaelei Rădulescu s-a stins din viață! Vedeta a revenit de urgență în România
Fanatik.ro
Antrenoarea de tenis care predă lecții în pantofi cu toc a generat mari controverse. Imaginile cu ea au devenit virale pe internet
Capital.ro
Am pierdut-o pe cea mai mare actriță a României. Nimeni nu o va putea înlocui. A fost unică!
Playtech.ro
Cine plăteşte pentru repararea acoperişului unui bloc: legea nouă din 2025
Adevarul
Putin s-a adresat națiunii având în spate o hartă uriașă a Rusiei. Cum stau lucrurile în realitate pe câmpul de luptă din Ucraina, potrivit analiștilor
wowbiz.ro
Primele imagini cu Mihaela Rădulescu, la capela unde este depus sicriul mamei sale. A venit de la Monaco cu o zi înainte de înmormântare, după un zbor cu întârziere | EXCLUSIV
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Ultimul mesaj postat de Mălina, tânăra de 27 de ani care și-a găsit sfârșitul după ce ar fi căzut de la etajul 7 al unui bloc din Oradea. Era jurnalistă și pasionată de fotografie
iamsport.ro
Bölöni l-a numit ”cel mai bun din Europa” pe fotbalistul Generației de Aur: ”Peste Beckenbauer! Era elegant și eficace”
MediaFlux
Nicușor Dan anunță un referendum care zdruncină totul. Ce vrea președintele
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
DOLIU! A MURIT! PEPE „drum bun printre stele”… vestea a venit ca un trăznet