Iubita lui What’s Up, primele declaraţii după ce a fost bătută de artist. „A venit la mine, am ieşit pe hol, ne-am certat”

Alice a povestit pas cu pas ce s-a întâmplat între ea şi cântăreţul care a divorţat în urmă cu câteva luni şi a mărturisit că între ei existat de multă vreme probleme.
Iulian Tudor
13 dec. 2019, 12:58
Iubita lui What's Up, primele declaraţii după ce a fost bătută de artist.

„Noi, de ceva vreme, avem nişte divergenţe personale. El are o perioadă foarte grea, a avut un an foarte greu, iar eu, în ultima perioadă, am început să obosesc să-l susţin şi l-am respins. Ne-am certat, a venit la mine, am ieşit pe hol, ne-am certat, a venit înapoi, ne-am certat şi n-am mai rezistat. Când l-am condus la lift a împins uşa şi mi-a prins degetul.

Citeşte şi Detalii şoc din dosarul lui What’s UP: A MUŞCAT de picior un poliţist care a intervenit la locuinţa iubitei sale

M-am speriat şi am sunat la poliţie pentru că nu ştiam ce să fac. Îmi pare rău că am sunat la poliţie, dar în momentul acela am simţit că nu mai pot şi asta am făcut”, a spus Alice, potrivit clickpentrufemei.ro.

„Aveam două zile libere în care eu am preferat să fac altceva decât să petrec timp cu el pentru că aveam chestii de făcut. Ne-am certat, am ajuns la reproşuri, la chestii mai vechi. Pur şi simplu am fost în contradictoriu mult timp”, a mai precizat Alice. Alice Badea a ţinut să atragă atenţia asupra faptului că What’s Up nu a fost violent fizic, ci doar verbal.

„Am mai avut vreo două certuri în care s-a enervat, dar s-a calmat repede şi am trecut peste. Aseară însă, aveam sentimentul că nu se mai calmează şi nu ştiam ce să mai fac. Nu a fost violent cu mine, era violent verbal. Vorbea foarte tare, nu mă lăsa să vorbesc. Seara când m-a sunat cineva, nu voiam să discut, voiam să aplanez şi am zis că nu am sunat”, a continuat iubita lui What’s Up, potrivit sursei citate.

DailyBusiness
Paștele devine tot mai scump. Bugete de până la 1.000 de lei per familie și semne de încetinire economică
Spynews
Bebelușul unui român, găsit printre droguri, mucegai și gunoaie. Scene greu de imaginat în Roma
Fanatik.ro
Ce caută, de fapt, Marco Rubio în România. Enigmele acordului cu SUA anunțat ca o victorie de Oana Țoiu: „Să nu fie cumva dăunătoare”
Capital.ro
Construcții ilegale în mediul urban. Primăria le va demola. Reguli și amenzi pentru cine crește păsări la oraș
Playtech.ro
Regulă nouă la bloc. Ce trebuie să declari în 10 zile şi cine stabileşte câte persoane locuiesc într-un apartament
Adevarul
Viețuitoarele cu cea mai dureroasă înțepătură din lume: „Senzație de deces iminent. Unii au implorat medicii să îi lase să moară”
wowbiz.ro
Mircea Lucescu este condus pe ultimul drum în Vinerea Mare. Semnificația profundă a zilei în care creștinii își plâng Mântuitorul
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Incident tragic în Joia Mare! Un bărbat și-a pierdut viața în Bihor, după ce utilajul pe care îl conducea a căzut într-o râpă de 7 metri
iamsport.ro
Discurs-manifest după dispariția lui Mircea Lucescu: ”Nu presa l-a ucis! El a vrut să moară în fotbal, și-a ales destinul, iar FRF l-a încurajat”
MediaFlux
Ultimele cuvinte rostite de Răzvan Lucescu, în timpul slujbei de înmormântare a tatălui său. Cum se simțea Mircea Lucescu în ultima perioadă
stirilekanald.ro
Știrea momentului în România!
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj