Jessica Simpson a născut o fetiţă. Vezi ce mesaj le-a transmis fanilor

Jessica Simpson a devenit mămică pe 1 mai. Artista a născut prin cezariană o fetiţă sănătoasă, care a avut 4,45 kilograme şi 55 de centimetri.
Romania TV
02 mai 2012, 10:15
Jessica Simpson a născut o fetiţă. Vezi ce mesaj le-a transmis fanilor

Artista a anunţat pe site-ul oficial că micuţa va primi numele Maxwell Drew Johnson, scrie cancan.ro.

„Eu şi Eric (n.r. iubitul ei) suntem entuziasmaţi să vă anunţăm că a venit pe lume micuţa noastră, Maxwell Drew Johnson. Suntem recunoscători pentru toată dragostea voastra, suportul şi rugăciunile pe care le-am primit. Aceasta a fost cea mai uimitoare experienţă din viaţa noastră”, a declarat cântăreaţa.

În urmă cu câteva săptămâni, Jessica Simpson spunea că este nerăbdătoare să nască pentru că îşi doreşte să scape rapid de kilogramele în plus.