Kate şi Meghan, prima apariţie, la slujba de Crăciun, după zvonurilor privind relaţia lor tensionată

Meghan Markle şi Kate Middleton păreau cele mai bune prietene în timp ce se îndreptau spre biserica St. Mary Magdalene din Sandringham, unde familia regală urma să asiste la slujba de Crăciun, în pofida zvonurilor privind o relaţie din ce în ce mai tensionată între cele două, informează Agerpres, care citează publicaţia The Mirror.
Romania TV
25 dec. 2018, 16:09
Kate şi Meghan, prima apariţie, la slujba de Crăciun, după zvonurilor privind relaţia lor tensionată

Pe drumul spre biserică, cele două ducese au mers una lângă cealaltă, discutând şi zâmbind, alături de soţii lor, Harry şi William. Cele două perechi au fost însoţite de prinţul Charles.

Toţi ochii au fost însă aţintiţi asupra duceselor, în condiţiile în care această ocazie a fost una primele în care cele două au putut fi văzute împreună după apariţia zvonurilor.

Kate (36 de ani) a ales pentru această ocazie un palton de culoare vişinie, în timp ce Meghan (37 de ani) a optat pentru o ţinută sobră, de culoare neagră.

Acest Crăciun este primul pentru Meghan în calitate de membru al familiei regale şi totodată ultimul înainte de a deveni mamă pentru prima dată.

Regina Elisabeta a II-a (92 de ani) a venit singură la biserică, în contextul în care soţul său, ducele de Edinburgh (97 de ani), s-a retras din viaţa publică. Palatul Buckingam a transmis însă că ducele se simte foarte bine şi va petrece Crăciunul în intimitatea căminului.

DailyBusiness
Erdogan amenință Israelul cu intervenția: Tensiunile dintre Ankara și Ierusalim escaladează
Spynews
Fiica lui Sile Cămătaru, jignită în ultimul hal: “O găsim la vitrină…”. Cum a reacționat
Fanatik.ro
Problemele medicale cu care se confruntă o cunoscută tenismenă. A decis să nu mai ascundă nimic
Capital.ro
Călin Georgescu i-ar putea lua locul lui Ilie Bolojan? George Simion face noi dezvăluiri: E o chestiune logică
Playtech.ro
Ce este recesiunea economică şi cum afectează cetăţeanul de rând. Ce trebuie să faci ca să nu pierzi bani
Adevarul
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier îngrozitor. A intrat cu mașina într-un tren de pasageri
wowbiz.ro
Nepotul lui Mircea Lucescu, dezvăluirea care îți va rupe sufletul. ”Și-a dorit să mergem împreună, dar n-am mai apucat…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
17 persoane și-au pierdut viața şi aproape 100 au fost rănite, după ce Rusia a atacat Ucraina cu drone şi proiectile. Cum a răspuns Kievul
iamsport.ro
Fotbalistul Generației de Aur, suspendat 6 luni de Mircea Lucescu pentru că a luat o boală cu transmitere sexuală
MediaFlux
Izvorul Tămăduirii 2026. Tradiții și miracole în Vinerea Luminată. Ce este interzis și ce este obligatoriu astăzi
stirilekanald.ro
Rusia va plăti despăgubiri după ce a doborât un avion de pasageri cu 67 de oameni la bord
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj