Marcel de la Insula Iubirii, dezvăluiri despre experiența din Thailanda: „La emisiune, eu am fost cireașa de pe tort”

Marcel de la Insula Iubirii a povestit despre experiența pe care a trăit-o în Thailanda și a spus că a ales să participe la reality-show pentru a ieși din rutină și pentru a aduce un suflu nou. Imediat ce a intrat în emisiune, a fost asemănat cu Maluma, iar acum toată lumea îi spune Maluma de România.
Alina Costache
04 sept. 2024, 22:45
Marcel de la Insula Iubirii, dezvăluiri despre experiența din Thailanda:
Marcel de la Insula Iubirii

Marcel de la Insula Iubirii este convins că a reușit să aducă un plus de valoare show-ului. Inspirat de experiențele din familie și din filmele indiene, ispita a dorit să fie un exemplu de energie și voie bună, dar și să le arate oamenilor cum se comportă  cu o femeie.

Citește și: Prin ce a trecut ispita Marcel de la Insula Iubirii, înainte de a deveni celebru. „Maluma” de România are o poveste de viață impresionantă : „Mulți îți pun o etichetă aiurea”

Marcel de la Insula Iubirii: „M-am inspirat din filmele indiene”

Ideea mea a fost să ies din rutina pe care o aveam acolo, la muncă. Am zis să fac totul spontan și dacă e reality-show, să fie reality-show. Când am spus că eu sunt mai diferit decât ceilalți, am luat hate, un milion de comentarii pe Facebook, toți mi-au dat-o la fileu.

Și am demonstrat că am fost cu totul altceva față de ei. Eu am fost cel mai activ, din prima noapte, până la final. Eu am vrut și să creez povestea asta, să aibă un exemplu lumea de acasă, să vadă cum să se comporte. Am și din familie chestia asta, le am exemplu pe maică-mea, pe sora mea. Eu m-am inspirat și din filmele indiene, eu mă uit, îmi plac.

Oriunde m-am dus în lumea asta și unde am lucrat, tot timpul am fost pe caterincă, pe tachinare, și cu colegii, și cu clienții. Îmi place să fie atmosferă. Și la emisiune, eu am fost cireașa de pe tort. Dacă eu nu făceam distracție, ceilalți mai puțin.

Când începeam eu, începea și nebunia. Și la petrecerile tematice la fel. Dormeam 3-4 ore și în rest eram activ. Mă culcam la 4-5 dimineața și mă trezeam la 8, ceva de genul. M-am străduit acolo”, a declarat Marcel, la podcastul „Ameritat cu Nasrin”.

DailyBusiness
Trump mobilizează industria privată pentru a-și consolida superioritatea tehnologică în programele spațiale
Spynews
Ultimele cuvinte ale lui Cătălin Măruță în calitate de prezentator al emisiunii! De abia a putut să vorbească de lacrimi
Fanatik.ro
Fosta prezentatoare din România care a plecat din țară de dragul iubitului, fotbalist de profesie, se pregătește de nuntă
Capital.ro
Doliu în lumea filmului. O legendă a cinematografiei s-a stins. Toți românii au iubit-o. A marcat multe generații
Playtech.ro
Cum semnalizezi în giratoriu ca să eviți un accident, dacă vrei să mergi înainte. Detaliul tehnic din Codul Rutier 2026
Adevarul
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și permitea să investească în echipament și recuperare
wowbiz.ro
Ultimele cuvinte ale kinetoterapeutului Alin Neacșu. Mesajul din biletul de adio găsit în cabinetul său din Pitești
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Doamne, ce TRAGEDIE! Fiul celebrului artist a fost găsit MORT în... Vezi mai mult
iamsport.ro
Atac necruțător la adresa șefilor de la Rapid: ”Ați transferat balastru, rumeguș, borduri”
MediaFlux
SUA vor ca Ucraina și Rusia să încheie un acord de pace în martie! În mai ar putea fi organizate alegeri în Ucraina simultan cu un referendum
stirilekanald.ro
Primele dezvăluiri făcute de criminalul de 13 ani în cazul uciderii lui Mario: „Mă teroriza”
Top 5 sloturi Yggdrasil