MASTERCHEF. Vânătorul de vedete se chinuie să ia premiul cel mare. Ce femei cunoscute i-au trecut prin pat FOTO

Vă uitaţi la MasterChef şi nu ştiţi de unde să-l luaţi pe certăreţul concurent Tudor Aposteanu? Tânărul de 33 de ani a devenit cunoscut în showbiz datorită relaţiilor sale amoroase. Pe lângă gastronomie, Tudor mai avea o mare pasiune: femeile sexy şi pline de bani. Pe lista sa a fost şi Cristina, mezina Cameliei Şucu, supranumită "regina mobilei".
Iulian Tudor
27 nov. 2015, 08:56
MASTERCHEF. Vânătorul de vedete se chinuie să ia premiul cel mare. Ce femei cunoscute i-au trecut prin pat FOTO

Acum învârteşte oale şi tigăi la MasterChef, show-ul difuzat în fiecare luni şi marţi la PRO TV, dar înainte Tudor Aposteanu învârtea femei pe degete, scrie click.ro. „Sunt atât de mişto, încât dacă n-aş fi atât de ocupat, mi-aş da întâlnire cu mine însumi”, asta era deviza lui Tudor Aposteanu (33 de ani), care profita la maximum de şarmul său şi făcea cucerire după cucerire, dobândindu-şi chiar titulatura de „vânător de vedete”.

Citeşte şi FINALA MASTERCHEF: Dintre CEI DOI se va alege CASTIGATOR MASTERCHEF 2015

Totul a început în urmă cu 6 ani, când i-a căzut în braţe o „pradă” consistentă: nimeni alta decât Cristina Şucu, fiica cea mică a Cameliei şi a lui Dan Şucu, cele mai importante nume în domeniul afacerilor cu mobilă. La vremea aceea, în 2007, Cristina nu împlinise nici 18 ani şi credea în iubirea sinceră şi dezinteresată, aşa că a fost la un pas chiar să se mărite cu Tudor. Surpriză! După doi ani şi 3 luni de relaţie, şatena i-a dat papucii iubitului ei, iar ceea ce a urmat a introdus familia Şucu într-o adevărată telenovelă.

Bărbatul părăsit era disperat să-şi recucerească jumătatea, aşa că a trimis presei o scrisoare-cearşaf, în care o implora pe moştenitoarea imperiului Şucu să se întoarcă la el şi dezvăluia detalii picante din intimitatea loc. „Câtă lume ştie că de ziua ta, anul acesta (2009, n.r.), după ce ai împlinit 18 ani, am plecat de la Fratelli şi în faţa bisericii din Floreasca te-am cerut de soţie în genunchi? Nimeni. Şi ai şi acceptat. Sincer, îmi pare rău că nu m-ai apreciat, bebe. Cu toate aceste lucruri, eu tot te iubesc. Este prima dată când îţi recunosc, cu lacrimi în ochi, am un tată milionar, care nu m-a ajutat nici măcar cu un client de când lucrez în asigurări, din 2004”, se plângea Tudor, care a făcut şi un apel disperat către cititorii acestui răvaş.

Citeşte şi Afacere profitabilă pentru un fost concurent Masterchef. Câştigă 25.000 de euro din prăjituri

Cu ele s-a iubit Tudor

„Rog pe toată lumea care citeşte această scrisoare deschisă să facă tot posibilul pentru a ajunge şi la iubita mea, «Inuţa» Şucu”. După ce şi-a dat seama că eforturile lui sunt în zadar, Tudor s-a orientat repede către o altă fată dintr-o familie bună: Ioana Voicu, fiica fostului deputat PSD Mădălin Voicu. Pe frumoasa brunetă ar fi cucerit-o în 2011, cei doi fiind văzuţi împreună la mai multe petreceri mondene. N-a mai trecut mult, iar don juan-ul Tudor Aposteanu a fost văzut la braţul unei alte tinere, dorită de mai toţi bărbaţii: superba Nicoleta Macarencu, cea care în 2010 s-a dezbrăcat în revista Playboy. Cu senzuala blondă a bătut recordul de cea mai scurtă relaţie: o lună.

DailyBusiness
Concediile medicale, sub lupă. Ministerul Sănătății investighează posibile abuzuri sistemice: Nu mai accept să plătim vacanțe inventate
Spynews
Bacalaureat 2025. Rezultatele finale din sesiunea de vară au fost publicate. Vezi ce notă ai luat la fiecare probă
Bzi.ro
Ion Țiriac, cadou fabulos pentru Kira Hagi! A aparținut Ducesei de Kent
Fanatik.ro
Pe urmele panterei negre scăpate de bulgari. Ce spune primarul din Prundu, locul de unde s-a dat alarma: ”Am fost și eu acolo. Le-am zis cetățenilor să evite locul”
Capital.ro
Decizie pentru românii care schimbă buletinul. Anunț oficial pentru cei care au nevoie de o nouă carte de identitate
Playtech.ro
Obligatoriu pentru toți stăpânii de animale din România. Ce trebuie să facă în zilele caniculare, legea este clară
DailyBusiness
Ministrul Muncii: „Fără excepții!” Sporul pentru condiții vătămătoare, plafonat la 300 de lei pentru toți angajații din sectorul public
Adevarul
Spectacol și doliu la Phenian. Kim Jong Un, omagiu pentru soldații nord-coreeni căzuți pe frontul din Ucraina. Cum a apărut la televiziune
wowbiz.ro
WOWbiz EXCLUSIV: Irina Columbeanu a sosit ÎN MARE SECRET în România! Avem primele imagini de la aeroport
Spynews
Andreea. Amelia. Teodora. Numele primelor trei ispite feminine, din sezonul 9, Insula Iubirii, care începe din 21 iulie, la Antena 1!
Spynews
Tatăl lui Nicușor Dan a murit! Doliu în familia președintelui României
Evz.ro
Fiecare locatar are acest drept. Puțini știu că pot folosi asta
Ego.ro
Ion Iliescu NU a purtat niciodată verighetă! Secretele căsniciei cu Nina Iliescu FOTO
Prosport.ro
Gigi Becali şi-a făcut apariția cu mare stil la nunta fiicei lui Gică Hagi! Cum a arătat miliardarul de la FCSB
kanald.ro
Sebastian, un băiat de doar 12 ani, s-a stins din viață după o provocare de pe TikTok. Mesajul sfâșietor al părinților: „Vă rugăm, vorbiți cu copiii voștri”
Cancan.ro
Victor, un elev din București, a luat 8.70 la Istorie Ce notă finală a obținut după ce a făcut contestație: 'Am plâns'
Playsport.ro
Semnele de pe ecranul telefonului tău pot arăta că ești spionat. Microfonul sau camera...
Capital.ro
Amendă pentru cei cu casă la curte! Distanța obligatorie până la terenul vecinului
StirileBZI
Câți bani pot să scoată românii de la bancomat în 2025. Băncile au impus noi limite!
Prosport.ro
FOTO. Milionarul a petrecut noaptea cu o blondă, înainte să anunțe despărțirea de soție. S-a aflat cine e misterioasa femeie
stirilekanald.ro
VIDEO Filmul tragediei din Vâlcea, în care Eduard și George au ars de vii într-un accident groaznic, la doar 23 și 24 de ani! Erau urmăriți ca în filme de polițiști
Mihai Leu, în continuare în stare gravă! Mesajul transmis de Institutul Clinic Fundeni
MediaFlux
Pensionarii primesc 679 de lei pe lună. Anunț al Casei Naționale de Pensii
Shtiu.ro
CE ASCUNDE ultima CIFRA a CNP-ului? Dacă ai 3 sau 8 însemană că...
Puterea.ro
Arborii exotici au prins rădăcini și la noi. Fructul minune bogat în vitamina C care s-a aclimatizat perfect și aduce profit fermierilor