Mesajul dureros al Mădălinei, iubita canotorului român ucis la Londra, în urmă cu un an: „Astăzi mă aflu în faţa unui nou început”

În urmă cu un, canotorul Tudor Simionov era ucis, la Londra, într-o confruntare de stradă. Apropiații îi simt și acum lipsa, mai ales iubita lui, Mădălina, care nu poate să accepte nici acum că iubitul ei nu mai este în viață.
Romania TV
22 ian. 2020, 08:54
Mesajul dureros al Mădălinei, iubita canotorului român ucis la Londra, în urmă cu un an:

Recent, Mădălina a făcut o postare pe contul ei de Facebook, în care le împărtășește prietenilor virtuali că a reușit să intre la o prestigioasă facultate din capitala Angliei. Ea a scris un mesaj emoționant prin care îi mulțumește lui ”TS”.

Ne-am cunoscut când eram doar un copil; copil pe care urma ca tu să-l maturizezi, să-l înveți multe lucruri noi, să-l ajuți să se formeze într-o direcție cât mai buna. Astăzi, găsesc nenumarate lucruri în viața mea pe care le știu datorită ție, pe care le fac datorită ție. Lucruri cu care mă pot declara un om mai bogat din punct de vedere spiritual.

Mi-ai dat umărul tău să mă sprijin, mi-ai lăsat învățămintele tale cu care eu să pot merge mai departe în viață. Astăzi mă aflu în fața unui nou început, am ales de această dată o viață nouă și asta în totalitate datorită ție. Succesul meu te va avea întodeauna pe tine la bază și te voi purta mereu în sufletul meu de-a lungul călătoriei mele. Nu au fost și nu vor fi cuvinte cu care să îți pot mulțumi îndeajuns. T.S.”, a scris Mădălina pe contul ei de socializare.

Citește și: Poliţia caută „doi bărbaţi periculoşi” în cazul înjunghierii românului Tudor Simionov la Londra

Cum a fost omorât Tudor Simionov

Tudor Simionov, 33 de ani, fost canotor la Dinamo, a fost ucis în noaptea de Revelion, după ce s-a bătut de unul singur mai mulți indivizi care i-au atacat colegii. Fostul sportiv lucra ca bodyguard la un club din Londra, unde avea loc o petrecere exclusivistă. Cu nu mai puțin de nouă indivizi s-a luptat Tudor Simionov în acea noapte fatidică, atunci când a fost înjunghiat cu un cuțit.

Citește și: Cine era bodyguardul care a fost ucis în noaptea de Revelion, într-un club din Londra

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Drama neștiută a Anei Maria Barnoschi: „Am făcut undeva la 12-15 înțepături”
Fanatik.ro
Prima lovitură în mercato! Cel mai bun mijlocaș la închidere din SuperLiga pleacă în Polonia pe 500.000 de euro. Exclusiv
Capital.ro
Se schimbă regulile la locul de muncă. Guvernul a aprobat legea. Se aplică amendă de până la 7.000 de lei angajatorilor
Playtech.ro
Cum se calculează indemnizația de creștere copil: exemplu de calcul la un salariu de 4.500 de lei
Adevarul
Obiectul misterios descoperit în colonul unui pacient. Medic chirurg: „M-a înțepat în deget, m-a făcut să îngheț”
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Un bărbat dat dispărut de 17 ani și declarat legal fără viață a fost găsit viu, în munți. Motivul șocant pentru care a ales să trăiască singur, într-un cort improvizat
iamsport.ro
Unul dintre cei mai bogați afaceriști din Ungaria, investiție majoră în România! Proiectul gândit în apropiere de ansamblul rezidențial dezvoltat de Gigi Becali
MediaFlux
Anunț pentru toți românii care au acest tip de carte de identitate! Apar noi probleme
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu