Mihaela Rădulescu, dezvăluiri INTIME. „De la asta era să mă părăsească Felix!”

Mihaela Rădulescu, prezentatoarea emisiunii, a intrat în Ferma pentru a găti alături de concurenți o delicioasă tartă cu cremă de vanilie și căpșune.
Filip Stan
15 mai 2019, 16:11
Mihaela Rădulescu, dezvăluiri INTIME.

Mihaela Rădulescu a destins atmosfera cu o poveste legată de gătit și de iubitul ei, Felix Baumgartner.

„De la asta era să mă părăsească Felix. Nu era din vina prăjiturii. Era pentru că nu i-am zis că mă apuc de gătit. El este genul acela care, dacă îi atingi lucrurile din casă și nu i le pui la loc, s-a terminat… M-am apucat de gătit eu în casa lui, fără să cer permisiunea, că era omul plecat și am zis că-i fac și eu o surpriză. Mamă, și când a venit ăla și a simțit miros de mâncare, în loc să facă fața aia de bărbat fericit că i-a gătit femeia, a început să țipe la mine: Ce faci, mă, acolo? Ce-i cu mirosul ăsta? Ai luat alea din bucătărie? Ai gătit în vasele mele?. El nu gătise niciodată și nici nu mai locuise cu vreo femeie în casă”, a spus Mihaela Rădulescu.

Mihaela Rădulescu, prima declaraţie despre OPERAŢIILE ESTETICE. Câte intervenţii şi-a făcut „Diva de la Monaco”

Mihaela Rădulescu a avut parte de ajutorul entuziast al concurenților: „Asta mi se pare foarte tare: Pastramă, care n-a făcut în viața lui nimic, a bătut niște ouă de campionate mondiale, învățat de Miss România să le facă și învârtite de mine în oală. Și cu nucile zdrobite de Zmărăndescu și cu rodia desfăcută de Moro și cu vasele spălate de Belbiță, este rețeta anului!”.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Maria Covașa, ironie fină la adresa lui Dany Boy după ce i-a cunoscut actuala iubită! Fosta concurentă de la Insula Iubirii nu s-a putut abține
Fanatik.ro
Echipa de Champions League sărbătorește golurile pe manele! Tzancă Uraganu și Prințesa de Aur i-au înnebunit pe fani
Capital.ro
Comisia Europeană a aprobat noi ajutoare pentru agricultură. Fermierii din UE primesc subvenții pentru îngrășăminte
Playtech.ro
Ce trebuie să știi înainte să treci casa pe numele copilului. Greșeala pe care o fac mulți români
Adevarul
„Cel mai bine păstrat secret din Europa”. Insula spectaculoasă din Italia, alternativa ieftină la Coasta Amalfi
wowbiz.ro
Andreea Ibacka a izbucnit în plâns! Ce a emoționat-o până la lacrimi pe vedetă: „Nu-mi mai e rușine să fiu vulnerabilă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Astăzi se împlinesc 9 ani de la decesul Denisei Răducu! Incredibil ce a apărut pe pagina regretatei artiste
iamsport.ro
L-a ascultat pe Marius Baciu și a izbucnit în direct: ”Ați pierdut cu ultimii desculți, sunteți nebuni la cap?!”
MediaFlux
ANAF începe să emită deciziile de impunere pentru o categorie de români. Cine trebuie să se prezinte la unitatea fiscală începând de luni, 27 iulie
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România