Moarte suspectă. O politiciană şi soţul ei au sărit în aer în timp ce făceau sex în maşină

O politiciana din Rusia si sotul ei au murit dupa ce o bomba a explodat in masina lor, joi seara.
Alina Costache
28 nov. 2015, 13:32
Moarte suspectă. O politiciană şi soţul ei au sărit în aer în timp ce făceau sex în maşină

Oksana Bobrovskaya, 30 de ani, care a facut parte din partidul Rusia Unita, al lui Vladimir Putin, a fost gasita pe jumatate dezbracata, alaturi de sotul ei, in propria masina. Se pare ca cei doi intretineau relatii intime atunci cand masina a explodat. Politistii suspecteaza ca barbatul ar fi detonat bomba intr-o criza de gelozie, relateaza Siberian Times.

Surse din politie spun ca cei doi soti s-ar fi certat inainte de incidentul fatal, iar barbatul ar fi acuzat-o pe sotia lui ca l-a inselat cu un amant mult mai bogat.

Martorii spun ca cei doi erau dezbracati de la brau in jos, atunci cand au fost scosi din masina. Cuplul avea o fetita de 4 ani.

Politistii iau in calcul si varianta conform careia o bomba a fost pusa in masina, cu scopul de a-l ucide pe sotul politicianei.

DailyBusiness
Scandal în Parlament pe legea integrității. USR, PSD și PNL și-au aruncat acuzații dure în plen
Spynews
Andrei Rotaru de la Insula Iubirii a lansat un nou atac la adresa Cristinei Petre! Ce a transmis de această dată
Fanatik.ro
Ruptură Petrila – Pancu?! Marius Bilașco are detalii de ultimă oră: „Ar putea lipsi două săptămâni”. Exclusiv
Capital.ro
Un paradis exotic devine mai accesibil românilor. Primul charter direct pleacă din București. Cât costă biletele
Playtech.ro
ANM anunță o răcire puternică în România. Cât durează furtunile și când revin temperaturile de aproape 40 de grade
Adevarul
„Rămășiță din anii ’90... azi nu mai înseamnă nimic”. De ce își pun mulți șoferi stickere IPA pe mașini și ce spune legea
wowbiz.ro
Nepotul lui Mircea Rednic a murit cu câteva ore înainte de nuntă! Marius Totolici s-a stins în somn la doar 37 de ani. Ce a arătat autopsia?
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat de 57 de ani și-a pierdut viața pe centura Timișoarei, după ce a intrat cu mașina sub un TIR parcat
iamsport.ro
Antrenorul care a avut rezultate cu FCSB nu ar mai colabora cu Gigi Becali: ”Aș lucra oriunde sunt respectat”
MediaFlux
Șefa CCR, Simina Tănăsescu, a explicat de ce s-a întâlnit de fapt cu Ilie Bolojan: Am adresat o întrebare
stirilekanald.ro
UPDATE Zi decisivă pentru Călin Georgescu! Fostul candidat la prezidențiale află dacă va fi judecat pentru tentativă de lovitură de stat