Momente de panică într-un cartier din Brăila. Un traficant de droguri s-a aruncat de la etaj şi a căzut în cap

Un tanar de 29 de ani din cartierul Vidin, cunoscut ca traficant de droguri, s-a aruncat, marti dimineata, de la un etaj superior al blocului in care locuia concubina lui. Eparu Stefan Ionut a scapat cu viata, suferind insa un puternic traumatism facial.
Filip Stan
13 dec. 2016, 15:45
Momente de panică într-un cartier din Brăila. Un traficant de droguri s-a aruncat de la etaj şi a căzut în cap

Un bărbat condamnat la închisoare pentru trafic de droguri s-a aruncat de la etaj. Tânărul a scăpat cu viaţă. Se pare ca barbatul a incercat sa-si incheie socotelile cu viata si in locuinta, insa cordonul agatat in baie pentru a se spanzura s-ar fi rupt. Potrivit debraila.ro, mama concubinei, in casa careia locuiesc cei doi, de altfel parintii unui copil minor, sustine ca Eparu este extrem de violent.

Procurorii DIICOT Braila, care l-au anchetat pe tanar, precizau ca barbatul furniza etnobotanice in pub-ul „Insomnia”. Anul trecut, alaturi de alte persoane, fost condamnat la 1 an si 6 luni de inchisoare cu suspendare.

Citeşte şi: Un adolescent i-a trimis un mesaj iubitei sale şi apoi şi-a închis telefonul. Ce a urmat este şocant


DailyBusiness
România primește sprijin pentru aderarea la OCDE. Bolojan anunță acorduri strategice cu Ungaria și Austria
Spynews
Culoarea anului 2026 este Cloud Dancer. Cum o porți în ținute ca să atragi norocul
Fanatik.ro
De ce a plâns Ricardo Grigore după un meci Dinamo – FCSB. Adrian Mutu, vizită-fulger la Săftica: „A deschis laptopul și mi-a arătat asta. ‘Mă fac de râs’”
Capital.ro
Rolul real jucat de Călin Georgescu. Vin dezvăluirile la un an după anularea alegerilor: Va rămâne în istorie!
Playtech.ro
Județul din România unde tarifele la apă și canalizare devin cele mai mari din țară, de la 1 ianuarie 2026
Adevarul
Micile magazine sătești, obligate să permită retragerea banilor cash în limita a 750 lei
wowbiz.ro
Când a murit, de fapt, Ștefania Szabo? Rezultatele autopsiei răstoarnă ancheta în cazul decesului subit al doctoriței
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
Roxana Moise a fost condusă pe ultimul drum! Familia și-a dorit discreție la înmormântarea fostei sportive
iamsport.ro
Rumoare! O nouă cererea aiuritoare a lui Donald Trump: 'Chiar nu are sens'
MediaFlux
Tradiții și obiceiuri pentru 6 decembrie! Ce este interzis să faci de Sfântul Nicolae
stirilekanald.ro
ALERTĂ NASA! Un obiect misterios ce seamănă cu o navă spațială se îndreaptă cu o viteză orbitoare spre Pământ și pare "să emită periodic jeturi de gaz și praf"
substantial.ro
Sloturi noi – avantaje și dezavantaje