Monica Bîrlădeanu, iubita lui Valeriu Gheorghiță, imagine uluitoare pe internet. ”Mama soacră”

Monica Bîrlădeanu are o perioadă foarte aglomerată. Încearcă să se împartă între filmări pentru noul serial în care joacă și relația ei cu noul iubit, Valeriu Gheorghiță.
Alina Costache
12 aug. 2023, 16:29
Monica Bîrlădeanu, iubita lui Valeriu Gheorghiță, imagine uluitoare pe internet. ''Mama soacră''

Monica Bîrlădeanu are o perioadă foarte aglomerată. Încearcă să se împartă între filmări pentru noul serial în care joacă și relația ei cu noul iubit, Valeriu Gheorghiță.

Monica Bîrlădeanu este parte din distrubuția serialului Groapa, care se va difuza începând din această toamnă la ProTv. Producția e realizată după formatul l turcesc Cukur (Groapa), difuzat în Turcia, în 2017, dar şi în România sub numele Legea familiei, la postul Happy Channel, în 2019.

Citește și Monica Bîrlădeanu a plecat din nou în vacanță. Imaginile postate au stârnit controverse: „Are doctorașul bani?”

Daniel Nuță și Teona Stavarachi vor fi personajele principale în acest serial. Daniel e cunoscut pentru rolul avut în serialul Sacrificiul de la Antena 1, dar și pentru rolul lui Vlad Ţepes din serialul Ascensiunea Imperiului Otoman (Rise of Empires: Ottoman), care este disponibil pe Netflix. Teona Stavarachi se află la începutul carierei în actorie şi a jucat în filmul Ramon, produs de Pavel Bartoş şi de Jesus del Cerro.

Din distribuție mai fac parte și Tudor Istodor, Iulian Postelnicu, Monica Bîrlădeanu, Marius Manole, Dana Rogoz, Maria Buză, Alex Conovaru, Emilian Oprea.

Monica Bîrlădeanu, postare cu „mama soacră”. Ce i-a indus în eroare pe internauți

Recent Monica Bîrlădeanu a pus la Story pe Instagram o filmare cu „mama soacră”, ceea ce i-a indus în eroare inițial pe urmăritori, crezând că e vorba despre mama lui Valeriu Gheorghiță, iubitul actriței. Ulterior, internauții și-au dat seama că, de fapt, e nimeni alta decât Maria Buză, cu care Monica Bîrlădeanu e colegă de filmare.

Monica Bîrlădeanu e foarte activă pe rețelele sociale și le arată mereu fanilor săi cu ce-și ocupă timpul. E ba la filmări, ba în vacanțe și postează mereu fotografii care strâng o mulțime de aprecieri. Nu la fel de deschisă actrița și când vine vorba de împărtășit lucruri despre relația ei.

Povestea de dragoste dintre actriță și Valeriu Gheorghiță

Îndrăgita actriță este într-o relație cu medicul Valeriu Gheorghiță de câteva luni. S-a aflat că sunt împreună după ce în spațiul public au apărut mai multe fotografii cu ei doi la piscină, la un resort din Bulgaria.

Citește și Monica Bîrlădeanu nu neagă presupusa relație cu Valeriu Gheorghiță. Primele declarații despre iubit. ”Partenerul meu este un bărbat absolut necăsătorit”

Valeriu Gheorghiță a reușit să-i dea lumea peste cap Monicăi Bîrlădeanu fără sume colosale de bani în cont, cu mașini de lux sau cadouri scumpe. Bărbatul are o situație financiară bună, peste medie, dar nu e sub nicio formă vreun milionar. Conform declarației sale de avere, medicul încasează 17.000 de lei pe lună în calitate de manager la Agrippa Ionescu și alți 4.500 de lei ca profesor la UMF Carol Davila.

Pentru faptul că oferă consultanță medicală, Valeriu Gheorghiță își rotunjește veniturile cu încă o mie de lei. În total, câștigă 22.500 de lei pe lună. El mai are un credit pentru un apartament cumpărat în 2019, pentru care plătește 3.000 de lei lunar și, de asemenea, trebuie să plătească pensie pentru întreținerea copilului de 3.000 de lei. La finalul lunii, Valeriu Gheoghiță rămâne cu bani de cheltuială de 16.500 de lei.

DailyBusiness
Cum putem evita o nouă explozie a prețurilor la energie. Anunțul de ultimă oră făcut de ministru
Spynews
Raluca Ropotan, despre relația cu tatăl ei, Stelian Ogică. Ce relație au, în prezent, cei doi: "Noi tot timpul..." 
Fanatik.ro
Cele patru zodii care dau de noroc și bani în perioada următoare. Astrele pregătesc pentru ele transformări majore
Capital.ro
Călin Georgescu, scos complet din joc cu un plan simplu. Florin Călinescu: Ca la dosarele lui Ion Iliescu
Playtech.ro
Problema de matematică de care fuge orice adult. Are o capcană de logică, nu de calcul
Adevarul
Îngrijorare în primării. „N-am avut destul oameni care nu știau să apese pe butoane? Am adus din privat și-mi spui să plece?”
wowbiz.ro
Doliu imens în lumea manelelor! A murit Ionuț Americanu. Cornelia, dansatoarea maneliștilor, a făcut publică vestea tristă
Economica.net
Eşec al ungurilor în România. Planul pe care-l avea gigantul din Ungaria a picat
Prosport.ro
FOTO. Blonda râvnită de bogătașii din toată lumea: „Cea mai drăguță”
kanald.ro
Doi părinți din Iași, condamnati la închisoare cu executare după ce bebelușul lor de 4 luni a murit din cauză că nu și-au dorit scaun special în mașină
Cancan.ro
Gafă grosolană a lui Donald Trump la întâlnirea cu Prințul William și Kate Middleton. Ce i-a făcut Melaniei, în fața tuturor
iamsport.ro
Florin Prunea și Tavi Popescu, ciocnire de gradul zero: ”Nea Florin, sunt supărat că v-ați luat de mine, că paște vaca pe asfalt”
MediaFlux
De când se pot înscrie persoanele fizice în Programul "Rabla". Care este valoarea ecotichetelor acordate
stirilekanald.ro
Destin negru pentru doi tineri care se iubeau încă din copilărie. Ambii parteneri s-au sinucis, după o eroare a poliției
substantial.ro
O noua tragedie zguduie România. Accident îngrozitor