O mai ştii pe Iulia Frăţilă? Cum arată după ce a învins o boală nemiloasă

Iulia Frățilă s-a retras în anul 2008 din viața publică, după ce a fost diagnosticată cu mastoză fribrochistică.
Romania TV
02 dec. 2017, 12:15
O mai ştii pe Iulia Frăţilă? Cum arată după ce a învins o boală nemiloasă

Vestea că suferă de această boală a făcut-o pe Iulia să-și schimbe modul de viață. Avea o carieră promițătoare atât ca fotomodel, cât și ca prezentator de televiziune. Dar a renunțat la tot, fiind decisă să aibă mai multă grijă de ea.

După ce s-a vindecat, Iulia s-a dedicat vieții de familie și acum locuiește în SUA alături de soțul ei, Radu Runcanu, scrie Libertatea.

Fosta prezentatoare tv lucrează în prezent la un centru pentru copii cu autism din Texas. Ea are o diploma în psihologie obținută în România în anul 1995 și un master în psihologie medico-legală (criminalistică).

 
 
 
 

DailyBusiness
Doi muncitori îngropați de vii la 5 metri sub pământ, într-o localitate din Prahova, după surparea unui mal. Pompierii militari intervin de urgență
Spynews
Loredana Chivu și-a schimbat look-ul! Ce alegere îndrăzneață a făcut: "Nu se aștepta nimeni..." | VIDEO​
Fanatik.ro
Ce afaceri are cel mai nou deputat PSD ajuns în Parlament. Contracte de milioane de lei cu statul pentru Vasilică Priceputu
Capital.ro
Carte de identitate electronică. Documentul se dezactivează automat. Codurile pe care românii nu le pot greși
Playtech.ro
Minivacanţă de sărbători: câte zile libere vor avea românii de Crăciun şi începutul anului 2026
Adevarul
Descoperire ADN: Hitler ar fi avut Sindromul Kallmann. Ce este și cum afectează dezvoltarea sexuală
wowbiz.ro
SE ÎNTÂMPLĂ ACUM cu Dr. Flavia Groșan. Este adevărat. Medicii au confirmat, în urmă cu puțin timp
Economica.net
Noi taxe! Cât vom plăti în plus şi pentru ce
kanald.ro
Ies la lumină detalii surprinzătoare despre deflagrația de la blocul din Balș. Majoritatea locatarilor foloseau butelii, chiar dacă erau racordați la rețeaua de gaz
iamsport.ro
Alex Dobre, mesaj pentru Mircea Lucescu? Golgheterul Rapidului nu a fost convocat pentru ”dubla” cu Bosnia și San Marino
MediaFlux
Sprijin pentru mii de familii din România. Ministerul Muncii anunță că vin banii de la Uniunea Europeană
stirilekanald.ro
„Crema este magistrală, este făcută în laborator” Ancuța Cîrcu răspunde acuzațiilor că ar fi vândut ilegal creme cu mercur: „Sunt femei care nu sunt emancipate”
substantial.ro
De la Vegas la Macau: cum diferă cultura jocurilor de noroc în lume