O nebunie de gol. A marcat cu penisul şi s-a prăbuşit în careu, de durere VIDEO

Fotbalistul estonian Rasmus Munskind a avut ghinionul să se afle pe traiectoria unei mingi degajate de portarul adevrs, aceasta l-a lovit puternic în zona genitală şi a ricoşat în plasă. Nimeni nu a avut puterea să se bucure după un asemenea gol.
Daniel Spătaru
16 sept. 2013, 20:08
O nebunie de gol. A marcat cu penisul şi s-a prăbuşit în careu, de durere VIDEO

Un gol mai puţin obişnuit şi extrem de dureros l-a înscris estonianul Rasmus Munskind, în meciul pe carr formaţia sa, FC Tallinn University, l-a câştigat cu scorul de 4-0 în faţa celor de la Paide Linnameeskond II.

Munskind a avut doar meritul că s-a aflat la locul potrivit, însă nu şi cu partea potrivită a corpului, degajarea goalkeeper-ului advers nimerindu-l în zona genitală, de unde balonul a ricoşat în plasă. Nici vorbă să se poată bucura cineva, ba chiar colegii s-au arătat foarte îngrijoraţi de starea sa de sănătate.

Durerosul moment, de la momentul 03.08 al clipului

DailyBusiness
FMI și Banca Mondială revizuiesc drastic prognozele pentru România. Creștere economică aproape înjumătățită în 2026
Spynews
Florin Salam, dans incendiar cu Floricica Dansatoarea! Puțini știu ce relație este între ei, de fapt
Fanatik.ro
Culisele rupturii Mirel Rădoi – Gigi Becali. Totul s-a întâmplat la un proţap: “A rupt pactul chiar de Paşte!”
Capital.ro
Vești bune pentru pensionari. Serviciul care devine gratuit în Sectorul 1. Trebuie depusă doar o cerere
Playtech.ro
Panoul solar care poate înlocui 20 de centrale nucleare. Revoluția energiei începe în Japonia
Adevarul
„S-au trezit la viață de Paște”. Doi români aflați în stare vegetativă, salvați printr-o metodă revoluționară folosită în Parkinson
wowbiz.ro
Andreea Bălan și Victor Cornea s-au căsătorit! Imagini emoționante de la cununia civilă a vedetei
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Calendar ortodox pentru 22 aprilie 2026. Ce NU trebuie să facă creștinii pentru a se feri de boli și necazuri
iamsport.ro
L-a auzit pe Gigi Becali și s-a revoltat în direct: ”Îmi venea să sparg televizorul, mi-a fost o scârbă teribilă! Nu are Hristos, nu are mamă, nu are tată”
MediaFlux
Sorin Grindeanu, propus de PSD pentru funcția de premier, anunță Manda. Ponta a propus deschiderea discuțiilor cu AUR
stirilekanald.ro
Rusia va plăti despăgubiri după ce a doborât un avion de pasageri cu 67 de oameni la bord
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara