Oana Zăvoranu le ATACĂ DUR pe Adriana Bahmuţeanu şi Oana Mareş

Nu trece nicio zi fără ca Oana Zăvoranu să arunce noi insulte. Dacă în ultima vreme l-a atacat pe Mircea Badea, acum a trecut la femeile din showbiz-ul românesc, mai exact Adriana Bahmuţeanu şi Oana Mareş.
Romania TV
04 sept. 2012, 12:33
Oana Zăvoranu le ATACĂ DUR pe Adriana Bahmuţeanu şi Oana Mareş

Deşi spune că nu atacă prima şi nu vorbeşte niciodată urât despre cineva care nu o atacă, afirmă că este puternică şi nu permite nimănui să o jignească, atacul ei asupra a două femei din showbiz este puternic.

„Nu ştie nimeni cât am suferit şi cât am tras după divorţ că mi-am „permis” după 8 ani să nu îl mai iubesc pe cel cu care eram măritată, deşi altele care au făcut la fel sau eventual s-au şi combinat imediat cu cei mai buni prieteni ai foştilor soţi, nu au mai fost atât de blamate!!!!… sau care au fost luate de soţi personal din paturile amanţilor!!! (e una cu o buba la gură pe antena 2 (Oana Mareş, n.r.), care mănâncă rahat cu polonicul de mine în fiecare emisiune, dar a uitat că soţul a luat-o din patul amantului care „întâmplător” era şi cel mai bun prieten al lui!!!!…şi ea e o sfântă acum … sau unele care imi dădeau mie sfaturi să „îl las pe Pepe să fie fericit”… de parcă nu îl las eu să facă ce-o vrea el… şi care a fost făcută doamna de soţul ei (Adriana Bahmuţeanu, n.r.), iar acum face turul televiziunilor să îl porcăiască şi să se vaite ce rău e el şi ce bătută e ea şi cum moare ea săraca cu puradeii în casă de foame… (nu prea încăpea în platou de ce înfometată era mititica de ea, e total lipsită de jenă, uitând că acum mai puţin de 2 luni îmi dădea mie lecţii(neîntrebată de nimeni) de cum să am o căsnicie „frumoasă” că a ei”, scrie Oana Zăvoranu.

„Da, într-o lume de ipocriţi, sulfe, mincinoşi, arivişti, îmbogăţiţi peste noapte, paraşute, farsori, mitomani, compromişi, eu am curajul să spun adevărul şi ceea ce gândesc şi asta pentru că sunt liberă şi nu mi-e teamă decât de EL, de Cel de Sus”, afirmă Zăvoranca în textul postării de pe Facebook.

Vedeta îşi încheie afirmaţiile spunând că foarte curând va reveni în televiziune cu propria sa producţie.

DailyBusiness
Pâinea, tot mai scumpă pe mesele românilor. Franzela albă rămâne soluția celor cu venituri mici
Spynews
Prima imagine de la accidentul în care a murit Tal Berkovich de la Chefi la cuțite! Unde mergea și cine o însoțea în mașină
Fanatik.ro
Ce se mai întâmplă cu fiica lui Ilie Năstase. Ultimul mesaj pe care l-a transmis
Capital.ro
Când intră pensiile pe card în februarie 2026. CNPP a confirmat. Pensionarii sunt sfătuiți să verifice soldurile
Playtech.ro
Guvernul anunță reducerea cu 50% a impozitului pe proprietate. Cine sunt românii care vor beneficia de această măsură
Adevarul
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 și A3. Stadiul lucrărilor
wowbiz.ro
Mesajul pe care minorul de 13 ani l-ar fi trimis familiei lui Mario, la scurt timp după crimă. Plănuiesc sau nu părinții lui să îl scoată din țară: „Intenționează să ducă băiatul…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un bărbat din Buzău a fost împușcat la... Vezi mai mult
iamsport.ro
Jucătorul cumpărat de Dan Petrescu pentru 2.000.000 de euro, revenire total neașteptată în SuperLiga! Se prezintă la direct la antrenament
MediaFlux
Planul secret al SUA în Iran: Ce vrea Trump să facă e extrem de riscant
stirilekanald.ro
VIDEO Cauza accidentului de la Lugojel. Un suporter a dezvăluit ce s-a întâmplat, de fapt, înainte ca microbuzul să intre în TIR: "S-a blocat volanul în depășire"
Top 5 sloturi Yggdrasil