Olga Barcari este un hair-stylist de succes și face echipa cu Karmen în Asia Express-Drumul Eroilor. Bruneta are 37 de ani este originară din Republica Moldova și a plecat în această aventură extrem de entuziasmată.
Olga Barcari trece prin momente grele după ce tatăl său s-a stins din viață. Potrivit Cancan.ro, tatăl Olgăi s-a confruntat cu cancerul, boală care l-a răpus. „Ai fost stâlpul meu de sprijin, tată. Azi ai plecat dintre noi, dar rămâi pentru totdeauna în sufletul meu. Te iubesc!”, a fost mesajul publicat pe Instagram.
Olga Barcari a ajuns în atenția presei la începutul anului 2024, după ce s-a speculat că ar avea o relație cu Cătălin Bordea. „Pe Olga o cunosc de foarte mult timp. O cunosc de vreo 13 ani. Este o femeie absolut minunată și orice bărbat ar fi norocos să fie într-o relație cu ea. Îmi este o prietenă foarte bună și îmi aduce multă liniște în perioada asta. Nu mai cred însă în relații de pansament.
Nu pot să chinui un om cât timp eu încă mă refac. Nu are cum să nu îți placă Olga, e realizată, e muncitoare, e amuzantă și foarte frumoasă. Dar este pentru un bărbat care își dorește o relație și e echilibrat sufletește”, spunea comediantul.