Partenerul Adrianei Bahmuțeanu a stat de vorbă cu Honorius Prigoană. Ce și-au spus cei doi. ”L-am contrazis și i-am demonstrat că nu este corect ce mă punea el să fac”

Partenerul Adrianei Bahmuțeanu a stat de vorbă cu fiul cel mare al lui Silviu Prigoană. Honorius Prigoană și George Restivan au discutat la începutul anului 2024.
Alina Costache
28 dec. 2024, 14:41
Partenerul Adrianei Bahmuțeanu a stat de vorbă cu Honorius Prigoană. Ce și-au spus cei doi. ''L-am contrazis și i-am demonstrat că nu este corect ce mă punea el să fac''

George Restivan a declarat că la începutul acestui an a stat de vorbă cu Honorius Prigoană. Discuția a avut loc în contextul în care partenerul Adrianei Bahmuțeanu voia să-l ia în vacanță, în America, pe Maximus, fiul lui Bahmu și al lui Prigoană.

Partenerul Adrianei Bahmuțeanu spune că Honorius Prigoană a încercat să-l păcălească și nicidecum să-l ajute, așa cum își dorea George Restivan.

Pe mine nu mă interesează absolut nimic, averea și nimic. Eu vreau ca acești copii ai Adrianei să nu fie deposedați, să nu fie jefuiți de ceea ce este al lor. Aștept momentul acela când ei se vor trezi și eu simt că se vor trezi și vor vedea. Eu nu am nimic cu domnul Honorius Prigoană, îi transmit toată dragostea și iubirea. Am avut cu el două discuții în ianuarie – februarie anul acesta, pe motiv că Maximus să vină în America”, a povestit George Restivan, potrivit Wowbiz.ro.

Tot atunci am început să vorbesc și cu domnul Prigoană să vină, că îl așteptăm. Am vorbit și cu mama. Două sau trei conversații, pe care le-am avut cu Honorius l-am contrazis și i-am demonstrat că nu este corect ce mă punea el să fac pentru Maximus. Mi-a zis numai niște aberații pe care dacă eu le făceam, următorul pas când el venea în America la graniță era oprit pentru că îi apărea că ar fi avut înfățișare la tribunal. Mie de asta îmi e teamă”, a adăugat George Restivan.

Adriana Bahmuțeanu, furioasă pe judecătorii care au hotărât ca băieții ei să rămână în grija lui Honorius Prigoană

Adriana Bahmuțeanu consideră că decizia judecătorilor, care au hotărât ca Maximus și Educard să rămână în continuare în casa lui Silvius Prigoană, este nedreaptă și are de gând să facă apel.

Este inadmisibil ceea ce se întâmplă. O să facem Apel. Important este că o să petrec sărbătorile de Crăciun cu băieții mei. Nu știu dacă asta și-ar fi dorit Silviu Prigoană”, a declarat Adriana Bahmuțeanu, pentru Viva.ro.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
Cum arată casa bunicilor Vlăduței Lupău. Cântăreața s-a întristat când a ajuns acolo
Fanatik.ro
Ilie Năstase, veste uriașă în plin proces de divorț de soția sa, Ioana. Ce se întâmplă, de fapt, între ei
Capital.ro
Prețuri carburanți joi, 23 iulie. Unde se găsește cea mai ieftină benzină și motorină
Playtech.ro
Ce trebuie să faci înainte să părăsești locuința închiriată ca să nu pierzi bani
Adevarul
Reportaj în Ungaria de Est, paradisul cultural și acvatic de la granița României. Cât costă un sejur în tărâmul cetăților și băilor termale
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
O femeie din Brăila a rămas fără cap la locul de muncă, după ce a fost prinsă sub mai mulți baloți! Victima era mama a trei copii
iamsport.ro
O echipă din România și-a batjocorit jucătorii și angajații: ”Și-au amanetat bijuteriile pentru bani de cozonac! Sunt neplătiți de 6 luni, nu mai recuperează nimic, clubul e în faliment”
MediaFlux
EXCLUSIV Toate actele sunt solicitate pe HUB-ul de servicii electronice al MAI. Românii se mută de la ghișeu pe online
stirilekanald.ro
Femeie lovită de trăsnet când făcea plajă: „Soțul ei...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România