Pepe dezvăluie motivul pentru care nu mai revine în televiziune. „Nu se justifică nici financiar!”

Pepe a făcut parte din mai multe proiecte de televiziune, dar acum a decis că este momentul să ia o pauză. Artistul este oricum foarte ocupat cu emisiunea sa online!
Filip Stan
25 oct. 2021, 16:16
Pepe dezvăluie motivul pentru care nu mai revine în televiziune.

Pepe dezvăluie motivul pentru care nu mai revine în televiziune. Invitat în cadrul în cadrul podcast-ului realizat de Radu Țibulcă, Pepe a dezvăluit motivul pentru care nu se mai întoarce în televiziune.

Pepe dezvăluie motivul pentru care nu mai revine în televiziune

Pepe face furori în mediul online cu emisiunea „BAR online” pe care o are pe YouTube. Artistul a spus care este motivul pentru care nu se întoarce momentan în televiziune, deși a fost ofertat pentru mai multe proiecte. „Nu am niciun proiect pentru mine. Mi s-a propus să mai intru în niște proiecte de televiziune, dar nu aveau nicio legătură cu cariera mea. N-are sens să consum energia, să stau 8-10 ore la o filmare, unde nu mă regăsesc cu proiectul respectiv. Îmi mănâncă foarte mult timp și nu se justifică nici financiar și mai bine fac altceva”, a declarat Pepe.

Pepe și Yasmine, primele semne ale despărțirii. „Își mai vorbesc la telefon, dar nu mai e ca înainte!”

A refuzat „Splash! Vedete la apă”

Pepe a dat şi un exemplu: a fost sunat de cei de la Antena 1 pentru a face parte din juriul emisiunii „Splash! Vedete la apă”, însă a refuzat. „Eu am prezentat până acum Splash. M-au sunat de la Antena 1 dacă vreau să fac parte din juriu. Am întrebat care sunt datele pentru filmare și se suprapuneau cu trei concerte și două BAR online”, a declarat Pepe.

DailyBusiness
ÎCCJ acuză Guvernul că pune presiune pe justiție după sesizarea CCR: „Procesele se soluționează în sala de judecată, nu în spațiul public”
Spynews
Casa Alinei Pușcaș s-a inundat! Prezentatoarea a golit apa cu gălețile: ”Nu am mai trăit așa ceva”
Fanatik.ro
Ce s-a întâmplat cu Paul Pîrvulescu după ce s-a retras din fotbal. Anunțul făcut de soție
Capital.ro
Restricții privind accesul copiilor la rețelele sociale în întreaga UE. Anunțul este așteptat în septembrie
Playtech.ro
Românii, dezamăgiți de cea mai frumoasă plajă din Thassos. Ce le-a dat bătăi de cap la Marble Beach: „Nu am găsit nimic din ce vedeam pe Instagram”
Adevarul
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator misterios mizează pe înlăturarea liderului de la Kremlin până la sfârșitul anului
wowbiz.ro
Răsturnare șoc în cazul morții lui Radu Mărginean. Ce s-a descoperit la necropsie. Raportul medico-legal a fost finalizat
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Andrei Singureanu, fost concurent la un show de talente, dispărut de o lună în Portugalia. Familia îl caută cu disperare
iamsport.ro
Au distrus o națională din optimile CM 2026: ”Jalnică, o tristețe de fotbal, e de neprivit!” / ”El e efectiv ultimul om care să dea lecții”
MediaFlux
Postările sunt controlate la sânge. Autoritatea care dă amenzi pe bandă rulantă
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?