Pierdere uriaşă. Un fotbalist de naţională a murit într-un accident de motocicletă

Hafiz Rahim, fost internaţional din Singapore şi atacant la Tampines Rovers Football Club, a murit joi, la vârsta de 36 de ani, într-un accident de motocicletă.
Romania TV
10 iul. 2020, 13:19
Pierdere uriaşă. Un fotbalist de naţională a murit într-un accident de motocicletă

Hafiz Rahim (tricou albastru, în foto) juca pe postul de atacant şi a bifat nouă prezenţe în naţionala ţării sale, pentru care a marcat un gol, într-un meci cu Laos, pe 7 iunie 2013. Debutul său în reprezentativa Sigapore s-a produs pe 24 august 2011, într-un meci contra Thailandei, iar performanţa carierei a fpst câştigarea cu echipa naţională a Suzuki Cup, în 2012.

Hafiz Rahim s-a născut pe 19 noiembrie 1983 şi a jucat numai în campionatul de fotbal din Singapore. El a murit joi, în Tampines, motocicleta pe care o conducea intrând în coliziune cu un camion. Rahim se mai afla pe motociletă cu un bărbat de 39 de ani, a cărui stare este stabilă în momentul de faţă.

DailyBusiness
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
Spynews
Ce diferență de vârstă este între Vanessa și Bogdan de la Ploiești. Detaliul pe care mulți l-au ignorat până acum
Fanatik.ro
Top transferuri FCSB! Ce sume uriașe a încasat Gigi Becali în ultimii ani
Capital.ro
Doliu în fotbal. S-a stins un mare jucător: Suntem îndurerați. Era un erou al fotbalului venerat
Playtech.ro
Revizia la centrala termică și la instalațiile gaze. Cât costă și ce se întâmplă dacă nu o faci
Adevarul
Harta noilor drumuri expres așteptate în România. Doar două șosele rapide pot fi inaugurate până în 2027
wowbiz.ro
Imagini care frâng inima, la peste 7 luni de la moartea Teodorei Marcu. Cum apare fiica ei în primul story postat de Alex după tragedie
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Vârsta de pensionare se reduce pentru persoanele care au lucrat în condiții speciale. Ce pensie vei avea dacă ai 12, 14 sau 18 ani de vechime
iamsport.ro
Ordinul lui Nicolae Ceaușescu i-a ruinat viitorul românului care a fost ”cel mai bun din lume”: ”L-am iubit enorm! I-au luat pașaportul și l-au dat jos din avion”
MediaFlux
Anunțul momentului pentru românii care plătesc taxe și impozite în 2026!
stirilekanald.ro
Anunț foarte important pentru români!
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend