Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României: „Aș vrea să transform Cotroceniul într-un sanctuar al animalelor. Am avut bufniţă şi cuc!”

Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României. Vedeta doar ce s-a întors dintr-o vacanță, s-a relaxat timp de o lună de zile în Guadalupe, locul care a cucerit-o iremediabil. Însă, cel mai mult s-a atașat de animalele de acolo, ea fiind o iubitoare a necuvântoarelor.
Alina Costache
05 dec. 2023, 15:06
Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României:
Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României

Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României. Dacă această dorință i s-ar împlini, ar vrea să facă din Cotroceni un Rai al câinilor și pisicilor. Pe de altă parte, femeia de afaceri a rămas cu gândul la „cocoșul frumos” care o trezea în vacanță în fiecare dimineață la 5.30 fix și intenționează să-și cumpere unul.

Citește și: Monica Tatoiu a primit amenințări dure. Jumătate de an a trăit în teroare: „Mi-au zis că îi injectează nu știu ce copilului meu”

Primul lucru pe care l-ar face Monica Tatoiu în calitate de președinte al României

Afacerista care a fost posesoarea unei bufnițe, dar și a unui cuc de toată frumusețea, a mărturisit că a pus țara la cale cu prietenii în concediu și a luat o decizie.

Aseară m-am întors. Am fost plecată o lună în Guadalupe. Mi-au pierdut un bagaj în care aveam cadourile de Crăciun, azi a fost soțul să-l recupereze. Unde am stat ultimele două săptămâni era un cocoș frumos rău. La 4.30 îl auzeam de departe, iar într-o oră ajungea la noi pe gard, acolo era ultima lui oprire.

Până la 5.30 îi trezea pe toți. Chiar îmi e atât de dor de el. Cred că trebuie să-mi iau un cocoș. Am avut și cuc, și bufniță, nu doar pisici și iguană. Chiar glumeam cu niște prieteni că dacă o să fiu președintele României, dar fără să intru în politică, aș vrea să transform Cotroceniul într-un sanctuar al pisicilor, câinilor, porumbeilor. Într-un sanctuar al animalelor”, a declarat Monica Tatoiu pentru Cancan.ro.

DailyBusiness
SUA introduc testarea pentru deficitul de testosteron în rândul militarilor de peste 30 de ani
Spynews
A fost găsit cuplul din București, dat dispărut pe Transalpină. În ce stare sunt Mihaela și Horațiu
Fanatik.ro
Cine este fotbalistul necunoscut care a adunat aproape 30 de milioane de urmăritori la Cupa Mondială. Messi, Ronaldo și Haaland, mult în urma sa
Capital.ro
FMI avertizează asupra riscurilor economice globale. Guvernele, îndemnate să păstreze stabilitatea fiscală și să se pregătească pentru noi șocuri
Playtech.ro
Regula pe care mulți au uitat-o după școală. Când se scrie „niciun” legat
Adevarul
„Să te ia dracu, Putin!”. Revolta comercianților care și-au pierdut afacerile în urma atacului cu drone al ucrainenilor din Moscova
wowbiz.ro
Dragostea plutește la propriu pe litoral! Doi îndrăgostiți au transformat marea într-o scenă de film romantic. Turiștii prezenți s-au uitat de două ori
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Lucia și Constantin sunt cei doi soți care și-au pierdut viața în urma accidentului din Grecia, alături de bebelușul lor. Fiica de 8 ani este în stare critică
iamsport.ro
Prunea anunță ”hegemonia” unei echipe din SuperLiga: ”O să câștige campionatul 2-3 ani! E la ani lumină de restul”
MediaFlux
Marte în armonie cu Saturn pe 19 iulie 2026! Cele trei zodii lovite direct de fenomenul astrologic
stirilekanald.ro
Probleme cu stomacul? Digestia dificilă...
NetBet: o prezență licențiată neîntreruptă pe piața de iGaming din România