Protagoniştii SCANDALULUI SEXUAL din Constanţa rămân după gratii

Magistraţii constănţeni au decis menţinerea după gratii a membrilor unei grupări infracţionale acuzate de proxenetism. Aceştia racolau tinere şi le puneau la muncă într-un salon de masaj erotic.
Iulian Tudor
26 feb. 2014, 11:19
Protagoniştii SCANDALULUI SEXUAL din Constanţa rămân după gratii

Este vorba despre Claudiu Giorson Belecciu, patronul salonului de masaj erotic „Pink Cats”, din municipiul Constanţa, considerat capul reţelei infracţionale, poliţistul Lucian Borcea, care-l ajuta pe primul, anunţându-l când erau razii şi îl sprijinea cu transportarea prostituatelor, Mihai Narcis Negoiţă, taximetrist, Mioara Duţu, recepţioneră la salonul de masaj erotic deţinut de Belecciu şi mâna dreaptă a acestuia, şi Cristian George Chirimbu, acuzat că a participat la racolarea prostituatelor, informează cugetliber.ro

Citeşte şi SCANDAL SEXUAL la Constanţa. Profesoara proxenetă are interdicţie să părăsească oraşul

Cei cinci urmează să petreacă după gratii şi următoarele 30 de zile. Decizia a fost luată de magistraţii Tribunalului Constanţa şi a fost menţinută de judecătorii de Curtea de Apel Constanţa, care au respins recursurile formulate de suspecţi.

Citeşte şi Ziua era profesoară, în timpul liber câştiga BANI MURDARI. Nimeni nu a ştiut adevărata ocupaţie a femeii

Potrivit anchetatorilor, suspecţii formau un grup infracţional acuzat de proxenetism, racolând fete pentru a se prostitua în salonul de masaj erotic „Pink Cats„. În acelaşi dosar mai sunt cercetaţi şi un fost jandarm, dar şi o profesoară de informatică de la un liceu constănţean, aceştia din urmă fiind în libertate.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Tzancă Uraganu, ironizat de propriul frate. Ce a avut de spus Miraj Tzunami la adresa lui: „I-a fost rușine”
Fanatik.ro
Stadionul uriaș care se construiește pe locul unei foste fabrici. Valoarea investiției ajunge la 2,4 miliarde de dolari
Capital.ro
Jantele și roțile care sunt interzise. Șoferii pierd dreptul de a mai circula cu mașina. Unde se aplică deja legea
Playtech.ro
Programul maşinii de spălat rufe care consumă cel mai puţin curent. Puţini îl folosesc, dar scade factura considerabil
Adevarul
Momentul în care Putin a fost redus la tăcere la începutul unui discurs adresat liderilor mondiali
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Maseuzele din Cluj, diagnosticate cu lepră, au avut zeci de clienţi. Printre aceștia s-au numărat chiar și artiști de la Untold
iamsport.ro
HALUCINANT! Ce apare în declarația de avere a Liei Savonea: peste 700.000 de euro în conturi și 3 salarii consistente
MediaFlux
Anunțul ANAF privind plata taxelor. Cine trebuie să achite și câți români au făcut asigurare de sănătate DATE EXCLUSIVE
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Ultimă oră: Traian Băsescu, operat de urgență! Medicii au făcut anunțul