Reghecampf şi Corina Caciuc, primele imagini din vacanţa exotică. Cum arată acum micuţul Liam FOTO

Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc s-au bucurat de o vacanță exotică alături de copiii lor, distribuind primele imagini cu micuțul Liam, care a crescut foarte mult. Cu ochi albaștri și părul blond, Liam este vedeta familiei în aceste poze. Deși locația exactă nu a fost dezvăluită, prezența palmierilor în imagini sugerează că s-au aflat undeva în afara țării.
Filip Stan
08 iul. 2024, 10:54
Reghecampf şi Corina Caciuc, primele imagini din vacanţa exotică. Cum arată acum micuţul Liam FOTO
Reghecampf şi Corina Caciuc, primele imagini din vacanţa exotică. Cum arată acum micuţul Liam

Reghecampf şi Corina Caciuc, primele imagini din vacanţa exotică. Anul trecut, cei doi au ales Parisul ca destinație de vacanță, imortalizând momente romantice cu Turnul Eiffel pe fundal. Anul acesta, au optat pentru o destinație la mare, unde copiii se pot bucura de bălăceală și soare. Corina Caciuc a distribuit imagini din vacanța exotică pe Instagram, unde familia pare să se distreze de minune.

Corina Caciuc și Laurențiu Reghecampf au doi fii adorabili. Liam, născut în mai 2022, și Landon, născut în martie 2023, poartă amândoi prenume care încep cu litera „L”, păstrând tradiția impusă de tatăl lor. În plus, Laurențiu mai are doi băieți din relații anterioare: Luca, de 23 de ani, și Laurențiu Jr., de 15 ani.

Screenshot

Citeşte şi: Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc se pregătesc de nuntă: „Orice femeie în sufletul ei își dorește acest lucru”

În timp ce Laurențiu și Corina se bucură de vacanță, procesul de divorț dintre antrenor și Anamaria Prodan continuă să treneze. Cei doi nu mai formează un cuplu de aproape trei ani, dar în acte sunt încă căsătoriți. Impresara a obținut o amânare în aprilie, pentru a aduce martori în instanță, iar Laurențiu Reghecampf o acuză de tergiversare nejustificată. Antrenorul dorește, de asemenea, ca Anamaria Prodan să nu îi păstreze numele după finalizarea divorțului.

Până la clarificarea situaţiei, Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc se bucură de momente speciale în vacanță, împreună cu copiii lor. Cu toate acestea, viața personală a antrenorului este marcată de procesul îndelungat de divorț cu Anamaria Prodan, un proces plin de acuzații și amânări. În ciuda acestor dificultăți, familia Reghecampf pare să își găsească momente de bucurie și relaxare.

DailyBusiness
FMI și Banca Mondială revizuiesc drastic prognozele pentru România. Creștere economică aproape înjumătățită în 2026
Spynews
Meko, acuzat că a furat mașina pe care i-o vânduse unui băiat! Declarații halucinante
Fanatik.ro
UE și-a sporit cu aproape 40% achizițiile de gaz din Rusia. Clasamentul țărilor care alimentează bugetul Kremlinului
Capital.ro
Lumea muzicii a pierdut un mare artist. Solistul s-a stins în propria locuință: Lasă o amprentă de neuitat asupra coloanei sonore
Playtech.ro
De ce este România ferită de criza kerosenului. Specialist: „Sunt șanse reduse să rămânem fără combustibil pentru avioane”
Adevarul
Aventurile unui pompier cu doua prostituate. Lipsa erecției l-a adus în fața instanței, acuzat și de tâlhărie
wowbiz.ro
Ultimul mesaj transmis de designerul Eugen Olteanu. Ce se ascunde în spatele morții fulgerătoare la doar 42 de ani: „Ai zis că o să învingi și asta”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
BREAKING NEWS Incident grav la metroul din București! O bucată de tavan a căzut în tunel, între stațiile 1 Mai și Jiului
iamsport.ro
Finanțatorul din SuperLiga nu l-a iertat pe Gigi Becali: ”Se crede mare antrenor. FCSB are probleme din cauza lui!”
MediaFlux
Sfântul Gheorghe 2026. Ce este interzis să faci joi, 23 aprilie. Tradiții și obiceiuri la români
stirilekanald.ro
Doliu în rândul medicilor. Doctorița care a salvat mii de copii a murit
NEWS ALERT Un camion a fost cuprins de foc pe autostrada A1, în Hunedoara