ROMÂNII AU TALENT 2018. Mihaela Rădulescu, bulversată de un concurent: Mi-ai adus aminte de prima mea noapte cu Felix

ROMÂNII AU TALENT 2018. Vineri, noi concurenti intră în cursa pentru câştigarea titlului de cel mai talentat român şi fac spectacol pe scena show-ului suprem, Românii au talent.
Alina Costache
23 mart. 2018, 19:03
ROMÂNII AU TALENT 2018. Mihaela Rădulescu, bulversată de un concurent: Mi-ai adus aminte de prima mea noapte cu Felix

ROMÂNII AU TALENT 2018. Eugen Cebotari este un tânăr de 24 de ani care a rupt tobele în două pe scena de la Românii au talent şi a plecat acasă cu 4 DA.

„Mi-ai adus aminte de prima mea noapte cu Felix. Nu am înţeles nimic din ce mi s-a intamplat, dar aşa mi-a plăcut”, a spus Mihaela Rădulescu.

„Mi-a adus aminte de prima noapte de dragoste a Mihaelei cu Felix. Am impresia ca te focusezi foarte mult pe spectacol. Spectacol a fost cu carul”, a spus Andra.

ROMÂNII AU TALENT 2018. Vineri seara, o concurenta o să reuşească sa uimeasca juratii prin mobilitatea ei, dar si prin pasiunea pe care o pune in ceea ce face. „Ai niste calitati pe care oamenii le inteleg foarte putin”, ii spune Mihaela Radulescu.

Fata ii provoaca pe Smiley si pe Pavel sa execute o serie de miscari care necesita destul de multa concentrare si pregatire, iar cei doi demonstreaza ca flexibilitatea este una dintre calitatile lor si reusesc sa o impresioneze. Nici Andi Moisescu nu scapa de acest test si este invitat pe scena pentru un moment in tandem. Cum se va descurca juratul si daca va face fata provocarii, vedem vinerea aceasta.

O romanca stabilita in Spania a reusit sa uneasca romanii si spaniolii intr-o trupa de dans care reprezinta in egala masura ambele culturi. Concurenta povesteste plina de emotii toate greutatile prin care a trecut peste hotare, cum a reusit sa treaca peste ele, si prezinta un numar formidabil, plin de energie si pasiune.

DailyBusiness
Petrișor Peiu: Criza politică va continua până în 2028 sau până la alegeri anticipate. „Majoritățile nu mai pot fi construite în culise”
Spynews
Scandal la Evaluarea Națională. Ce s-a întâmplat după ce lucrările au fost predate. Dezvăluirile făcute de un profesor
Fanatik.ro
De ce și-a petrecut Adrian Mutu vacanța în Republica Dominicană. Cele două persoane care l-au făcut pe ”Briliant” să aleagă țara insulară
Capital.ro
IGSU lansează un avertisment pentru părinți. Greșeala care poate deveni fatală în zilele caniculare
Playtech.ro
Cine va avea prioritate la locurile de parcare administrate de primării. Legea care oferă acces preferențial merge spre promulgare
Adevarul
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală un fenomen îngrijorător: statutul social cumpărat pe datorie
wowbiz.ro
Afecțiunea de care suferă Cheloo. Rapperul a dezvăluit chiar el ce problemă are
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Cod portocaliu și galben de vijelii și furtuni cu grindină! Județele vizate de avertizarea meteo imediată
iamsport.ro
Antrenorul din SuperLiga, acuzat că a batjocorit un jucător după ce acesta a refuzat să semneze cu impresarul său: ”De ce faci așa ceva?!”
MediaFlux
Victor Ponta, primul nume de premier propus la Palatul Cotroceni. Ce răspunde fostul prim-ministru
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?