Scandal uriaș între Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău. „M-a scuipat în ochi. Mi-a zis să mă duc la pușcărie sau să mor”

Scandal uriaș între Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, care sunt în plin proces de custodie pentru cei doi băieți pe care îi au împreună.
Filip Stan
27 feb. 2021, 11:37
Scandal uriaș între Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău.

Scandal uriaș între Claudia Pătrășcanu și Gabi Bădălău, care sunt în plin proces de custodie pentru cei doi băieți pe care îi au împreună.

Gabi Bădălău s-a dus la Agigea să își ia copiii, fiind weekendul pe care el trebuia să-l petreacă alături de băieți. Soțul Claudiei a povestit că s-a confruntat cu refuzul soției sale și s-a ajuns la un scandal-monstru.

„Era weekendul meu, trebuia să iau copiii vineri și să-i duc duminică înapoi. Claudia nu a binevoit să-mi dea copiii și cam asta s-a întâmplat. Băiatul cel mare mi-a zis că vrea să mai stea la mami. Și băiatul cel mic a zis că el vrea să stea la mine.

Cel mic mi-a zis apoi că pe cel mare îl învață Claudia să zică că nu vrea să stea la mine. Copiii au intrat în casă și nu au mai ieșit de acolo.

Eu am stat la mașină 40 de minute și ea m-a blocat pe telefon. Am sunat-o de pe telefonul șoferului ca să mă lase să-mi iau la revedere de la copii. A ieșit ea la poartă în mare scandal și țipete și a făcut acel gest: m-a scuipat în ochi! Ea se aștepta să reacționez, dar m-am abținut.

Apoi mi-a zis să mă duc la pușcărie sau să mor. Eu nu știu ce vrea femeia asta”, a declarat Gabi Bădălău la „Xtra Night Show”.

Bădălău a mai spus că a apelat la Protecția Copilului pentru a-și putea vedea copiii, dar că atunci când a sunat el nu era niciun reprezentant disponibil să-l ajute.

„Am apelat la Protecția copilului, dar vineri la ora 5 nu mai era nimeni. Nu mai am cui să mă adresez, pentru că doamna de la asistență socială nu se mai ocupă de caz, deoarece Claudia i-a făcut plângere penală. I-am făcut un dosar de nerespectare a ordonanței judecătorești”, a mai spus Gabi Bădălău.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Drama neștiută a Anei Maria Barnoschi: „Am făcut undeva la 12-15 înțepături”
Fanatik.ro
„Dacă ar putea, m-ar arunca din țară!”. Elisabeta Lipă a ieșit la atac după ce David Popovici a anunțat că nu și-a primit banii de la ANS
Capital.ro
Doliu în lumea muzicii și filmului. S-a stins un mare artist. A fost de neegalat
Playtech.ro
Tichete de masă de 100 de lei pentru pensionarii cu venituri mici. Banii vin înainte de Crăciun
Adevarul
Obiectul misterios descoperit în colonul unui pacient. Medic chirurg: „M-a înțepat în deget, m-a făcut să îngheț”
wowbiz.ro
Soțul Teodorei Marcu nu mai e om, la jumătate de an de când tânăra a fost ucisă! Ce se întâmplă cu el. Dezvăluiri cutremurătoare: „Din ce în ce mai greu…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
România s-a cutremurat din nou! Ce magnitudine a avut seismul și în ce zonă a fost localizat
iamsport.ro
Unul dintre cei mai bogați afaceriști din Ungaria, investiție majoră în România! Proiectul gândit în apropiere de ansamblul rezidențial dezvoltat de Gigi Becali
MediaFlux
Lege pentru toți românii care au rate la bancă!
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu