Sharon Stone a cumpărat suveniruri tradiţionale româneşti

Tradiţiile şi obiectele populare româneşti au încântat-o pe Sharon Stone. Înainte de a pleca din România, actriţa americană a cumpărat câteva suverniruri care să-i amintească de perioada petrecută la noi în ţară.
Romania TV
29 aug. 2012, 06:40
Sharon Stone a cumpărat suveniruri tradiţionale româneşti

Astfel, vedeta şi-a cumpărat păpuşi îmbrăcate în costume populare şi farfurii de Horezu, pictate manual, potrivit libertatea.ro.

Timp de trei săptămâni, Sharon Stone a filmat la Bucureşti, împreună cu Andy Garcia, pentru pelicula “What About Love”. Vedeta a fost însoţită în România de cei trei copii, dar şi de iubitul său, modelul argentinian Martin Mica. Cei doi au ieşit de câteva ori în oraş, au fost la film într-un mall, au luat masa la un restaurant din Herăstrău şi s-au distrat într-un club din centrul vechi al Capitalei.

DailyBusiness
Radu Miruță avertizează după scandalul ploșnițelor de la metrou: „Cei responsabili vor pleca, vor plăti sau vor ajunge la Parchet”
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
S-a unit trioul pe care Gigi Becali îl visează la FCSB! Florinel Coman, Denis Drăguș și Florin Tănase au făcut spectacol în vacanță. Video
Capital.ro
Banca blochează accesul la banii din cont. Situația în care nu se poate retrage cash. Documentul care trebuie prezentat
Playtech.ro
Cât costă o zi la mare pe litoralul românesc în iunie 2026. Prețurile la șezlonguri, cafea și bere în Mamaia, Constanța și Eforie
Adevarul
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori peste media europeană. „Economia refuză să acorde girul acestor venituri”
wowbiz.ro
Răzvan Lucescu a izbucnit în lacrimi atunci când a vorbit despre tatăl său! Nu poate trece nici acum peste pierderea suferită: „E greu de acceptat”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un român din Italia și-a pierdut viața pe loc, după ce s-a izbit cu scuterul de un TIR. Cum s-a produs tragedia
iamsport.ro
Nicu Gheară, spaima fotbalului românesc? Momentul în care ”i-a înghețat” pe Gigi Becali și Dumitru Dragomir: ”Le era frică!”
MediaFlux
Pensie mai mică pentru mii de români. Ce se schimbă la recalculare
stirilekanald.ro
Sorin Grindeanu premier, în locul lui Veștea
Știi care sunt cele 7 aspecte care fac diferența atunci când alegi un salon de masaj în București?