Şoc în showbiz. Marea vedetă a anunţat că ambii părinţi au cancer la creier

Anul trecut Forbes a pus-o pe primul loc în topul celor mai bine plătite vedete din lume, Taylor Swift fiind deja fruntașă și în topul popularității. Banii nu aduc, însă, fericirea, așa că cei 360 de milioane ai artistei nu-i pot alina suferința: ambii săi părinți au avut cancer, iar al mamei sale a recidivat recent.
Romania TV
24 mai 2020, 17:17
Şoc în showbiz. Marea vedetă a anunţat că ambii părinţi au cancer la creier

Cu o avere de peste 350 de milioane de dolari, numeroase comcerte și puzderie de fani, Taylor Swift este regina Americii. Cântăreața de muzică country este o forță, dar totuși un simplu muritor, care, cu toți banii din lume, este neputincioasă în fața celui mai prețios aspect din existența cuiva: sănătatea.

După ce ambii ei părinți au avut cancer în trecut, artista a declarat pentru Variety că mama ei este bolnavă din nou, după ce cancerul depistat prima dată în 2015 a recidivat. Culmea durerii e că noua tumoră a fost depistată în timp ce mama lui Taylor făcea chimioterapie pentru cancerul la sân. E vorba de o tumoră pe creier de data aceasta, despre care Taylor Swift a vorbit cu inima îndoită.

Simptomele cancerului la creier sunt cu totul diferite față de simptomele pe care mama le-a avut înainte, când a descoperit cancerul la sân. A fost o perioadă foarte dificilă pentru familia noastră. (…) Amândoi părinții mei s-au luptat cu cancerul, iar mama a luat-o de la capăt cu lupta acum. Am învățat că astea sunt probleme adevărate, orice altceva pălește în comparație cu asta. Cancerul mamei mele este adevărata problemă‘, a declarat artista.

Deși nu a dat detalii suplimentare, Taylor Swift a declarat că în trecut și tatăl ei s-a luptat cu cancerul.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Doliu în familia fraților Gavril. Cine este persoana dragă pe care au pierdut-o și ce mesaj a transmis Jean Gavril
Fanatik.ro
Anunț de ultimă oră despre situațiile lui Musi și Karamoko înainte de UTA – Dinamo. Exclusiv
Capital.ro
Doliu în lumea filmelor. S-a stins o cunoscută actriță. A fost răpusă de boală prea devreme: Cea mai profundă durere
Playtech.ro
Ai voie să duci bradul de Crăciun cu mașina? Ce spune legea
Adevarul
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt nostalgici. Vorbesc numai despre pământul matern”
wowbiz.ro
Ce se întâmplă cu Dan Petrescu, după ce s-a aflat că se confuntă cu probleme de sănătate! Daniel Pancu, dezvăluiri neașteptate după revederea cu antrenorul: „Am fost surprins…”
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Primele rezultate ale necropsiei lui Marco, tânărul care s-a stins după un majorat! Ce ar fi dus, de fapt, la decesul băiatului
iamsport.ro
L-a vizitat pe Crin Antonescu la muncă și a fost ȘOCAT de ce a văzut sub biroul său: ”Nu o să uit niciodată! Vă pot confirma că e adevărat ce se spune”
MediaFlux
Negociatorii americani cer în continuare Ucrainei să renunţe la Donbas: Vladimir Putin vrea teritorii. Președintele Finlandei, discuții separate cu ginerele lui Trump și cu Zelenski
stirilekanald.ro
De ce a murit, de fapt, Marco? Primele date despre moartea suspectă a tânărului de 18, găsit fără suflare de mama sa după ce a fost la o petrecere
Momente extrem de grele pentru Madalin Voicu. Familia, in centrul unei dureri profunde