Top 4 cele mai bântuite locuri din lume! Nu ţi-ai dori să mergi acolo niciodată

Cu toate că unii dintre noi preferă locațiile de vacanță liniștite și pline de soare, unde poți face tot felul de activități relaxante, alții preferă adrenalina și aleg destinații de vacanță ciudate, cum ar fi locuri bântuite.
Romania TV
04 mai 2016, 10:43
Top 4 cele mai bântuite locuri din lume! Nu ţi-ai dori să mergi acolo niciodată

Pentru cei din urmă, am făcut un top al celor mai bântuite locații de pe glob, poate le satisfacem curiozitatea în acest fel. Poveștile care stau în spatele acestor locuri sunt absolut înfricoșătoare!

Citeşte şi  TOP AEROPORTURI cu cele mai SPECTACULOASE peisaje la aterizare GALERIE FOTO

Bhangarh Fort, India

Fortul Bhangarh este situat pe drumul către Jaipur, în regiunea Rajasthan, India. Poveștile care stau în spatele acestei locații nu sunt unele dintre cele mai plăcute. Legenda spune că toți locuitorii acestui fort au murit din cauze ciudate și neobișnuite, iar spiritele lor au rămas aici pentru a bântui fortăreața și pe cei care o vizitează. Odată ce ajungi aici, te trec fiori pe șira spinării.

Continuarea pe elli.ro

DailyBusiness
Salariile președintelui și premierului României ar putea crește MULT odată cu noua lege a salarizării
Spynews
A murit un celebru interlop român din garda veche! Familia lui este în stare de șoc
Fanatik.ro
Am aflat salariul pe care-l cere Sinyan pentru a semna cu Rapid. Exclusiv
Capital.ro
Va fi desemnat Călin Georgescu premier? Anunțul făcut de liderul senatorilor AUR, Petrișor Peiu
Playtech.ro
Programul supermarketurilor și mall-urilor de Rusalii și 1 iunie 2026. Cum vor funcționa marile magazine
Adevarul
Greșelile absolut aberante care au schimbat cursul istoriei. Deciziile de neînțeles ale unora dintre cei mai mari lideri
wowbiz.ro
Noi detalii șocante în cazul crimei din Târgu Jiu. Bătrâna ucisă de nepot obținuse ordin de protecție împotriva fiicei sale. Astăzi femeia a făcut scandal cu vecinii: „Voi i-ați dat nas nenorocitei”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
SE schimbă tot de la 1 iunie! Toti românii au acces la...
iamsport.ro
Era apropiat de Gigi Becali, dar acum șterge pe jos cu el: ”Ești o gâză mică, te crezi mai dihai decât Iulius Cezar, nu mai gândești normal! Peștele se împute de la cap”
MediaFlux
Urmează o nouă minivacanță pentru români. Câte zile libere se oferă pentru angajați, dar și pentru elevi
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți