Trafic îngreunat pe DN1. Trei maşini, implicate într-un accident

Traficul rutier este îngreunat pe DN 1, în zona localităţii Timişul de Sus, din cauza unui accident în care au fost implicate trei autoturisme.
Romania TV
19 nov. 2011, 14:08
Trafic îngreunat pe DN1. Trei maşini, implicate într-un accident

Circulaţia rutieră pe DN1 este îngreunată pe ambele sensuri în zona localităţii braşovene Timişul de Sus, informează Infotrafic.

În prezent, în zonă se circulă pe un singur fir. Conducătorii auto sunt sfătuiţi să rămână în coloană şi să respecte indicaţiile poliţiştilor rutieri.

În total, opt persoane au fost rănite, dintre care trei grav. Acestea din urmă au fost transportate de echipajele SMURD la Spitalul de Urgenţă din Braşov, iar celelalte cinci au refuzat internarea.

O femeie de 31 de ani a rămas încarcerată, iar echipajul de descarcerare prezent la faţa locului încearcă să o elibereze dintre fiarele contorsionate.

La locul accidentului s-au depalsat patru echipaje SMURD şi unul de descarcerare. La ora difuzării acestei ştiri, în zonă se circulă doar pe un singur sens.

DailyBusiness
Ciprian Ciucu, declarație misterioasă în timpul votării: „Nu pot să spun de ce mă bucur”
Spynews
Betty Salam, declarație de dragoste pentru Roberto Tudor! Fiica lui Florin Salam se simte în al nouălea cer
Fanatik.ro
Decizia luată de Ionel Ganea, la 6 luni de la decesul fiului de 2 ani. Ce urmează să facă fostul fotbalist: ”Te vom iubi mereu, îngeraș”
Capital.ro
Călin Georgescu e în doliu. Și-a luat adio de la un mare român: S-a mutat la Cer o stea a demnității românești!
Playtech.ro
Toate măsurile fiscale pentru 2026. Pentru ce vor plăti românii impozite mai mari şi taxe de anul viitor
Adevarul
Mesajul dur al unui profesor de Drept: Dacă un neurochirurg de 65 de ani poate opera, și un judecător poate pronunța divorțuri
wowbiz.ro
Vești de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu. Fiicele lui au venit de urgență în țară: „A slăbit 30 de kilograme”
Economica.net
Cea mai nouă ofertă PPC - Scad preţurile la energie electrică
kanald.ro
El este bărbatul găsit carbonizat în mașină, pe un câmp lângă Oradea. Avea 42 de ani și acasă îl aștepta un copil
iamsport.ro
ȘOCANT! MM Stoica l-a dat afară de la FCSB după ce l-a prins că sifonează informații din club: 'Atât de mare era obsesia'
MediaFlux
Vrei 10.000 de euro pe lună? Iată unde se angajează românii pe acest salariu
stirilekanald.ro
VIDEO El este bărbatul găsit carbonizat într-o mașină din Oradea. Polițiștii iau în calcul varianta sinuciderii
substantial.ro
Cum a murit, de fapt, fiul lui Florin Călinescu