Elena Udrea s-a fotografiat la copac VIDEO

Elena Udrea s-a aflat, în ultimele zile, în Maramureş, unde a mers să vadă un copac faimos pentru că poartă noroc, transmite România TV.
Romania TV
02 iun. 2013, 11:25
Elena Udrea s-a fotografiat la copac VIDEO

Udrea s-a fotografiat, zâmbitoare, alături de copacul secular din Târgu Lăpuş. „Este un copac monument în curtea liceului tehnic Grigore Moisil din Târgu Lăpuş”, a afirmat Udrea.

Se spune că o bucăţică din coaja copacului aduce noroc. De aceea, liceenii au decojit copacul de-a lungul timpului”, a scris Udrea pe pagina sa de Facebook în dreptul fotografiilor cu copacul norocos.

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Florinel de la Chefi la cuțite, scandal în avion cu o stewardesă! A primit interdicție
Fanatik.ro
Numărul lui Gigi Becali, publicat pe internet de Cristian Rizea: „M-au sunat 500 de oameni instant!”
Capital.ro
Fenomenul Ilie Bolojan ar fi la fel cu Călin Georgescu: Le mulțumesc! Anunțul premierului despre alegeri anticipate și o revenire în funcție
Playtech.ro
Vacanțe online last minute: la ce să fii atent ca să eviți țepele și costurile ascunse
Adevarul
Soldați ruși schilodiți în războiul din Ucraina au fost puși să defileze la o paradă de Ziua Victoriei
wowbiz.ro
Acuzații explozive în cazul crimei din Bihor! Mesaj dur al mamei elevei ucise în Bihor: „Nu voi lăsa adevărul să rămână ascuns”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Un nou-născut care s-a stins în Maternitatea Polizu ar fi fost lăsat să putrezească în incubator! Părinții, sfâșiați de durere, cer să li se facă dreptate
iamsport.ro
Gică Hagi, transfer interzis la o superputere a Europei: ”S-a supărat pe Valentin Ceaușescu”
MediaFlux
Surpriză complet neașteptată. București, în top 15 cele mai bogate regiuni din UE
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi