Un bărbat amenință că-și dă foc sub Arcul de Triumf. Motivul comportamentului extrem

Un bărbat de 45 de ani ameninţă că îşi dă foc sub Arcul de Triumf. Polițiștii s-au deplasat la fața locului.
Ruxandra Rădulescu
04 aug. 2021, 22:28
Un bărbat amenință că-și dă foc sub Arcul de Triumf. Motivul comportamentului extrem
Un bărbat

Poliţiştii de la secţia 5 l-au dus la secţie de mai multe ori. Se lua la ceartă cu soţia sa.

Motivul care l-a împins pe bărbat la acest comportament extrem este faptul  că s-a certat cu soția sa.
Bărbatul are în mână o sticlă cu benzină și avertizează că își dă foc.

Acesta îi acuză pe poliţişti de abuz. La faţa locului sunt jandarmi şi poliţişti.

Bărbatul a fost luat de Poliția locală sector 1.

Bărbatul care a creat un adevărat scandal la Arcul de Triumf a fost transportat de autorități la Spitalul Obregia din Capitală.

Știre în curs de actualizare.

Un bărbat a murit în trenul care circula pe ruta Iași – București, în timp ce soția sa credea că doarme

Un bărbat de 57 de ani și-a dat ultima suflare în trenul care circula dinspre Iași spre București, chiar lângă soția sa care credea că acesta a adormit. Șeful de tren a alertat 112, iar medicul de pe ambulanță, care a așteptat pe peronul gării din Bârlad, a constatat decesul bărbatului.

Șeful de tren a solicitat ca o ambulanță să intervină, miercuri, în trenul accelerat Iași – București pentru un bărbat în vârstă de 57 de ani, care zăcea inconștient pe o banchetă, trenul urmând să oprească în gara Bârlad, anunță Serviciul Județean de Ambulanță Vaslui.

„A fost trimisă o ambulanță C2 din substația Bârlad pe peronul gării. Pacientul a fost găsit decedat cu semnele morții deja instalate, motiv pentru care medicul a declarat decesul”, arată cei de la Ambulanța Vaslui.

„Bărbatul era însoțit de soție, care, se pare că nu și-a dat seama ce se întâmplă cu el.”, potrivit SJA Vaslui, relatează Dcnews.

 

DailyBusiness
Erdogan amenință Israelul cu intervenția: Tensiunile dintre Ankara și Ierusalim escaladează
Spynews
Fiica lui Sile Cămătaru, jignită în ultimul hal: “O găsim la vitrină…”. Cum a reacționat
Fanatik.ro
Țepele de sute de mii de euro pe care și le-a luat „în barbă” Neluțu Varga, patronul CFR Cluj. Exclusiv
Capital.ro
Orașele din România care interzic centralele de apartament. Șef Garda de Mediu: Decizia este la nivelul primăriilor
Playtech.ro
Cine este Premier Energy, compania care cumpără Distribuție Energie Oltenia. Schimbările care ar putea apărea pentru consumatori
Adevarul
Propunerea inedită a României către Pfizer, pentru a „șterge” datoria de 600 de milioane de euro
wowbiz.ro
Nepotul lui Mircea Lucescu, dezvăluirea care îți va rupe sufletul. ”Și-a dorit să mergem împreună, dar n-am mai apucat…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
România este îndoliată! S-a stins din viață realizatorul de radio Emil Buruiană
iamsport.ro
Nu Gică Hagi. FRF a negociat inițial cu un alt antrenor pentru postul de selecționer: ”A fost primul pe listă”
MediaFlux
Izvorul Tămăduirii 2026. Tradiții și miracole în Vinerea Luminată. Ce este interzis și ce este obligatoriu astăzi
stirilekanald.ro
Rusia va plăti despăgubiri după ce a doborât un avion de pasageri cu 67 de oameni la bord
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj