Un bărbat din judeţul Cluj şi-a luat viața în ziua alegerilor. Ce a scris în biletul de ADIO

Polițiștii clujeni au deschis o anchetă după ce un bărbat de 56 de ani din Turda și-a încheiat socotelile cu viața, chiar în ziua alegerilor prezidențiale. Motivul pentru care bărbatul s-a sinucis se pare că ar fi o ceartă cu soția.
Iulian Tudor
03 nov. 2014, 15:04
Un bărbat din judeţul Cluj şi-a luat viața în ziua alegerilor. Ce a scris în biletul de ADIO

Un tânăr de 36 de ani din Turda a sesizat Poliția, duminică, cu privire la decesul unui bărbat de 56 de ani din Turda, scrie voceatransilvaniei.ro.

Citeşte şi Deznodământ TRAGIC. Un bărbat s-a sinucis crezând că a omorât doi oameni într-un accident rutier VIDEO

Acesta era spânzurat cu o funie de un copac. În urma examinării sumare a cadavrului nu au fost idetificate urme de violență, iar polițiștii continuă cercetările pentru a stabili circumstanțele în care bărbatul și-ar fi luat viața”, a declarat Simona Vîrci, purtător de cuvânt al IPJ Cluj.

Citeşte şi GEST EXTREM: Un băiat de 14 ani din Brăila s-a spânzurat în podul casei

Potrivit unor surse din rândul anchetatorilor, bărbatul s-ar fi sinucis din cauza unor neînțelegeri și certuri repetate cu soția sa. Bărbatul a lăsat și un bilet de adio, în care își explică gestul, bilet care a fost găsit în buzunarul hainei sale.

Aceleași surse au mai precizat că în biletul pe care bărbatul îl avea în buzunar, scria că își ia adio de la cei trei copii pe care îi avea.

DailyBusiness
Poliția Locală București îi avertizează pe șoferi: Nu mai dați bani parcagiilor de ocazie
Spynews
Andreea Popescu a confirmat că a plecat din penthouse-ul lui Rareș Cojoc! Unde locuiește după divorț
Fanatik.ro
Fanii români iau cu asalt Piaţa Taksim înainte de baraj! Facțiunea „Uniți sub tricolor” a încins atmosfera încă de pe drumul către Turcia. Update
Capital.ro
Călin Georgescu anunță marea schimbare în România: Am câștigat. Lucrurile nu vor rămâne așa!
Playtech.ro
Cresc taxele pentru înmormântări în unul dintre oraşele din România. Cât vor costa serviciile
Adevarul
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două milenii. Unde s-au aflat cele mai mari zăcăminte
wowbiz.ro
Codruța Filip, „săgeată” pentru Valentin Sanfira? Mesajul cu subînțeles postat de artistă după ce a confirmat divorțul: „Nimeni nu joacă mai bine rolul de victimă”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
(P) Rolul farmacistului în consilierea pacientului cu probleme ale părului
iamsport.ro
Familia unei legende dinamoviste ar putea deveni acționar la gruparea din SuperLiga: ”Poate fiul meu o să investească”
MediaFlux
O dronă a explodat în Tulcea! Primele imagini video
stirilekanald.ro
VIDEO România - Turcia, meciul calificării la Cupa Mondială 2026, azi la ora 19.00. Schimbare de ultim moment, anunțată de Mircea Lucescu
Va reuși CFR Cluj a patra victorie consecutivă în Superliga? Cum arată cotele pentru FCSB vs CFR Cluj