Un celebru creator de modă lasă o moştenire impresionantă: Nici prin cap nu-ţi trece cine este beneficiarul

Celebrul designer Karl Lagerfeld a luat o decizie uluitoare. Creatorul de modă şi-a desemnat pisica drept moştenitor al averii sale.
Filip Stan
26 feb. 2015, 12:13
Un celebru creator de modă lasă o moştenire impresionantă: Nici prin cap nu-ţi trece cine este beneficiarul

Om de cultură, creator de modă şi fotograf, directorul artistic al casei Chanel a mărturisit că lasă averea felinei Choupette, pe care o adoră, potrivit #romaniatv”.

Karl Lagerfeld a mărturisit că superba birmaneză i-a purtat noroc şi este o adevărată muză pentru creaţiile sale vestimentare.

Citeşte şi Cariera unui celebru designer a fost un accident. Ce voia să devină în copilărie

Choupette este vedetă pe internet, unde are zeci de mii de fani pe reţelele de socializare. Pisica are deja un cont generos în bancă, iar după moartea celebrului designer, va moşteni o avere impresionantă!

DailyBusiness
EL PAÍS SUA: Un e-mail al Pentagonului indică posibilitatea suspendării Spaniei din NATO
Spynews
Ultimele imagini cu femeia dispărută după o intervenție chirurgicală! Doi bărbați au târât-o pe jos
Fanatik.ro
Ce surpriză le-a făcut Nadia Comăneci românilor în anul în care se celebrează o jumătate de secol de la Montreal: ”Perfect 10”
Capital.ro
Traian Băsescu îl acuză pe Nicușor Dan că „târăște țara” în instabilitate politică: Este primul responsabil
Playtech.ro
Câți litri de alcool poţi produce în gospodărie fără să încalci legea. Noile limite propuse de Parlament, aşa nu vei plăti accize
Adevarul
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare și criteriul eliminatoriu pentru prima casă
wowbiz.ro
Cazul morții medicului Cristian Staicu ia o turnură neașteptată. Ce au descoperit anchetatorii
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Tir făcut bucăți pe un drum din Republica Moldova. Doi români și-au pierdut viața în urma accidentului violent
iamsport.ro
Ilie Dumitrescu, atacat de un fost colaborator: ”Nu trebuia să aleagă FRF. A făcut un gest mârșav și laș”
MediaFlux
Întâlnire între Nicușor Dan și Donald Trump. Ultimele negocieri înaintea discuției din SUA
stirilekanald.ro
Moscova, sub asediul dronelor, cu câteva zile înainte de mega-parada lui Putin. O clădire de lux, lovită în plin
PSG – Bayern și Atletico – Arsenal se joacă azi și mâine. Cote 1×2, antepost și ponturi