Un elev din Deva, în comă la spital după ce a făcut infarct la şcoală

Un elev de 18 ani din Deva a făcut infarct chiar în curtea şcolii. Băiatul era în pauză, împreună cu alţi colegi, când a căzut ca secerat.
Romania TV
09 nov. 2011, 14:10
Un elev din Deva, în comă la spital după ce a făcut infarct la şcoală

Elevul a fost transportat de urgenţă la spital, iar acum este în comă de gradul 2, însă medicii se luptă să-l ţină în viaţă.

Tânărul era scutit de la ora de sport, întrucât acuza frecvent stări de oboseală. Cu toate acestea, el nu figura în evidenţele spitalului printre pacienţii cu afecţiuni cardiace.

DailyBusiness
Ministrul Energiei convoacă Comandamentul Energetic Național, pe fondul vremii severe și al avariilor din rețea
Spynews
Ce diferență de vârstă este între Vanessa și Bogdan de la Ploiești. Detaliul pe care mulți l-au ignorat până acum
Fanatik.ro
Ofertă din SuperLiga pentru Edjouma! Patronul pune pe masă un salariu de 10.000 de euro: „Nu ar pierde nimic dacă ar veni”
Capital.ro
Reguli la bloc în România. Ce știai greșit despre lista de plată la întreținere. Nu e obligatoriu să se afișeze imediat
Playtech.ro
Cum poţi beneficia de asigurare medicală dacă ţi-ai pierdut locul de muncă: este singura variantă
Adevarul
Mărturiile părinților ai căror copii au ajuns în moarte cerebrală după intervenții chirurgicale la Spitalul Județean Constanța
wowbiz.ro
Imagini care frâng inima, la peste 7 luni de la moartea Teodorei Marcu. Cum apare fiica ei în primul story postat de Alex după tragedie
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
Șeful IPJ Dolj s-a stins în mod fulgerător, la locul de muncă. Acesta și-a pierdut viața la doar 51 de ani
iamsport.ro
Britanicii prezintă o curiozitate despre Ion Țiriac: 'Decizia care i-a schimbat viața'
MediaFlux
Val de concedieri în 2026! Cine vor fi primii angajați dați afară
stirilekanald.ro
Imaginile durerii de la înmormântarea lui Matei, fiul preotului care a murit în ziua de Bobotează! Mama și fratele său se află în continuare în stare gravă la spital
Superliga 2025 – runda finală: FCSB vs Rapid și alte 2 meciuri de top în weekend