Un portar extrem de stupid. A ratat şi mingea, şi bara VIDEO

Un goalkeeper american s-a accidentat singur, după ce s-a încurcat în plasa propriei porţi, încercând să lovească bara.
Romania TV
24 nov. 2011, 10:23
Un portar extrem de stupid. A ratat şi mingea, şi bara VIDEO

Orgolii mari, cu rezultate comice în ligile inferioare ale fotbalului universitar de peste Ocean. Southern Conference Championship este prima divizie a conferinţei sportive afiliate Asociaţiei Naţionale a Colegiilor Sportive, iar acolo joacă portarul Peyton Ford, cu echipa sa, Elon University.

În meciul cu UNC Greensboro el a primit un gol, ca atâtea altele în carieră, însă manifestarea frustrării sale a fost diferită. De nervi că nu a reuşit să-l împiedice pe Jordan Smith să marcheze, el a îcercat să lovească bara, dar a ratat ţinta şi s-a încurcat în plasa propriei porţi.

DailyBusiness
OpenAI pregătește lansarea unei versiuni ChatGPT pentru adulți. Ce caracteristici va avea noul model de chatbot
Spynews
Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-au împăcat! Impresara a făcut marele anunț
Fanatik.ro
„Killer-ul” Universității Craiova trebuia eliminat în minutul 4! Cum arată glezna lui Al Hamlawi. Foto
Capital.ro
Taxă pe case şi apartamente. Impozitul pe locuinţă va crește și cu peste 90% în 2026
Playtech.ro
Dacă numele tău de familie este pe această listă, eşti român 100%. Care este cel mai des întâlnit
Adevarul
România va plăti datoria istorică de 6,8 milioane de dolari pentru importul de bumbac fibră către SUA
wowbiz.ro
Veștile de care românii se temeau! Legea tocmai a fost publicată în Monitorul Oficial. Taxele și impozitele vor exploda începând cu ianuarie 2026
Economica.net
"Anomalia" din magazinele LIDL. Ce produs e mai ieftin în Germania decât în România
kanald.ro
BREAKING NEWS Un avion s-a prăbușit pe un aeroport din SUA! Nu există supraviețuitori
iamsport.ro
Șocant! Ce a pierdut un român în Donbas în urma războiului din Ucraina: 'Vor intra în posesia Rusiei'
MediaFlux
Schimbări în 2026 pentru românii care stau la bloc. Guvernul a luat decizia care îi va încurca pe proprietari
stirilekanald.ro
Profesoară de 31 de ani, înjunghiată mortal de un elev din clasa a VIII-a! Un copil de numai 4 anișori a rămas acum orfan
A MURIT: Călin Georgescu e în doliu!. S-a mutat la Cer o stea a demnității românești!