Unde petrec Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță primul Paște, după ce s-au căsătorit. Locul de poveste pe care l-au ales / FOTO

Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță petrec primul Paște în calitate de soț și soție. Cei doi au ales un loc de poveste pentru a marca aceste sărbători.
Alina Costache
19 apr. 2025, 12:27
Unde petrec Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță primul Paște, după ce s-au căsătorit. Locul de poveste pe care l-au ales / FOTO

Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță au plecat din București și au ales un loc de basm, pentru a petrece Paștele. Sărbătorile din acest an sunt primele pentru ei în calitate de soț și soție.

Oameni credincioși, fiind văzuți adesea la biserică, frumoasa vedetă și medicul au ales o destinație de vis, în care foarte mulți români aleg să petreacă în aceste zile.

Monica Bîrlădeanu și Valeriu Gheorghiță au plecat în Bucovina, aici unde se bucură de frumusețea naturii, merg la slujbă și stau departe de griji și agitație.

Vedeta a anunțat încă de vineri că a ajuns în vacanță și a postat imagini de pe drumul spre biserica în care urma să ia parte la slujba de Prohod, iar, în această noapte, la cea de Înviere.

De asemenea, dis de dimineață, vedeta a ținut să le împărtășească fanilor ei faptul că se află în Bucuvina.

Monica Bîrlădeanu tocmai a revenit dintr-o vacanță de la Viena

Înainte de Paște, Monica Bîrlădeanu a mai fost plecată într-o vacanță. Vedeta a dezvăluit și locația în care a fost, dar și cine i-a fost alături. Se știe deja că actrița iubește să călătorească, neratând nicio ocazie pentru a explora noi locuri.

În decembrie, Monica a fost plecată în Viena, unde a vizitat exteriorul Castelului Schonbrunn, care a fascinat-o. Vedeta a rămas atât de impresionată, încât a decis să revină în acest loc pentru a vedea și interiorul locației.

„Am văzut castelul Schonbrunn doar pe dinafară în decembrie și pentru că atunci nu l-am putut vizită, acum că m-am întors la Viena câteva zile, am vrut neapărat să văd toate cele 40 de camere, pe îndelete”, a scris ea pe rețelele de socializare.

DailyBusiness
Mihai Daniel Dragu, expert in drone, vine cu o ipoteză șocantă. Drona care a explodat în portul Constanța a fost permanent în controlul ucrainenilor
Spynews
Fostă concurentă de la Mireasa, mamă pentru a doua oară. Ce nume a ales pentru fiica ei
Fanatik.ro
Dronele FBI au ajuns în mâinile teroriștilor. Amenințare pentru Cupa Mondială: ”Chiar nu ne plac unele dintre echipe”
Capital.ro
Amenzi de 12.000 de lei pentru românii care fac asta în propria curte sau apartament. Noile sancțiuni au intrat în vigoare
Playtech.ro
Unde sunt cele mai ieftine apartamente din Europa. Topul orașelor care atrag tot mai mulți cumpărători
Adevarul
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu abia urmează, când se pensionează decrețeii
wowbiz.ro
Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”
Economica.net
Un nou model Dacia. Va fi electric şi nu e Spring
kanald.ro
Carnagiu pe autostrada M1 din Ungaria. Opt persoane și-au pierdut viața după ce un șofer ar fi adormit la volan, iar un microbuz s-a lovit de un convoi
iamsport.ro
Domeniul în care și-a pierdut banii fostul campion cu FCSB: ”E cam grav ce s-a întâmplat”
MediaFlux
SUA ne lasă în pericol în fața atacurilor Rusiei! Decizia lui Trump privind Europa
stirilekanald.ro
VIDEO PNL a decis să nu susțină guvernul Tomac. Ilie Bolojan: „Nu are puterea să continue reformele necesare”
Cupa Mondială 2026 – program, favorite, noutăți